Jak zaskoczyć faceta?

Miłość    
ocena

Każdy związek potrzebuje czasem ożywczej odmiany. Kiedy w nasze wspólne życie zaczyna wkradać się nuda, nie pozwólmy jej się rozgościć na dobre. W jaki sposób zatem można zaskoczyć faceta?

Jak zaskoczyć faceta?

photoxpress.com

Interesujący pomysł na randkę. Mężczyźni uwielbiają przygody. Warto więc zadbać o to, żeby nasz wybranek nie rozsiadł się na dobre przed telewizorem lub komputerem, ale zaproponować oryginalną randkę. Planując takie wyjście, można wziąć pod uwagę zainteresowania ukochanego. Na przykład jeśli fascynuje go motoryzacja, warto zabrać go na jakąś wystawę zdjęć inspirowaną tym tematem. Czasami zaskoczeniem dla mężczyzny może też być docenienie jego pasji, na przykład zakupienie biletów na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej i wspólne kibicowanie na stadionie.

Odmiana w sypialni. W dłuższych związkach nuda bardzo często wkrada się do sypialni. Możesz więc zaskoczyć swojego mężczyznę, proponując w tej materii jakieś urozmaicenie. Zainicjuj erotyczne zbliżenie, zaskocz go zmysłową bielizną, zadbaj o wyjątkowy klimat seksu. Możesz przygotować wspólną kąpiel lub zaproponować szalone igraszki na kuchennym stole. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Nowości w łóżku zwykle bardzo podniecają mężczyzn, dlatego cokolwiek wybierzesz, na pewno spodoba się to Twojemu kochankowi.

Nowe zainteresowania. Kobiety, które mają wiele zainteresowań rzadko się nudzą i stanowią dla partnera ciągle nieodkrytą tajemnicę. Warto więc zadbać o swój rozwój wewnętrzny i poszukać jakichś nowych pasji. Być może będzie to coś, co zafascynuje również mężczyznę, a wspólne hobby jest zawsze świetnym lekarstwem na rutynę. Można na przykład wspólnie uprawiać wybraną dyscyplinę sportową, choćby jazdę na rowerze. Wspólne wycieczki mogą dostarczyć wielu ciekawych przygód i jednocześnie wzmocnią więź między partnerami.

Oryginalny upominek. Nie można również zapominać o drobiazgach, które przełamują codzienną rutynę. Można na przykład bez okazji kupić ukochanemu jakiś prezent. Będzie to dla mężczyzny miłe zaskoczenie i jednocześnie dowód dbałości partnerki o jego potrzeby. Nie musi to być coś kosztownego, wystarczy jakiś drobiazg, ale niestandardowy. Zamiast koszuli, zegarka czy kubka na herbatę można podarować partnerowi książkę związaną z jego zainteresowaniami albo coś innego, co sprawi mu prawdziwą frajdę. Aby prezenty były jednak niespodzianką nie powinny stać się kolejnym zwyczajem, ale raczej jednym ze sposobów, dzięki którym pokonamy nudę w związku.

Jakie Wy macie sposoby na zaskoczenie swojego faceta? Podzielcie się z nami pomysłami!

OCENA
1.60
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =