Jak zaskoczyć ukochaną?

Miłość    
ocena

Kobiety uwielbiają niespodzianki. Jeżeli zatem chcesz wypaść w oczach swojej partnerki na pomysłowego mężczyznę, powinieneś od czasu do czasu spróbować ją czymś zaskoczyć. W jaki sposób to zrobić?

Jak zaskoczyć ukochaną?

photoxpress.com

Kwiaty bez okazji. Otrzymywanie kwiatów nigdy nie znudzi się kobietom. Jest to bardzo prosty, a jednocześnie naprawdę niecodzienny sposób adorowania ukochanej. Kobiety w dłuższych związkach bardzo często narzekają, że po pewnym czasie mężczyźni zapominają o podarowaniu im bukietu bez okazji. Tymczasem jest to rzecz, która nie wymaga wiele wysiłku, a przynosi nieocenione korzyści. Dziewczyna obdarowana kwiatami czuje się piękna, doceniona i kochana. Mężczyźni powinni więc pamiętać o tej zasadzie i choć czasem się do niej stosować.

Samodzielnie przyrządzona kolacja. Innym sposobem na sprawienie kobiecie niespodzianki jest przygotowanie smacznej kolacji. Jeżeli na co dzień chłopak nie zajmuje się kuchnią, taki gest będzie miał naprawdę duże znaczenie i na pewno rozczuli jego partnerkę. Warto więc sięgnąć do zakurzonej książki kucharskiej i podjąć wyzwanie ugotowania czegoś pysznego. Dobrze jest urozmaicić posiłek jakimś wyjątkowym deserem-niespodzianką. Jeżeli jeszcze partner zadba o odpowiednią atmosferę, taki wieczór na pewno na długo zapadnie dziewczynie w pamięć.

Ekskluzywny upominek. Klasyczną metodą na zaskoczenie kobiety jest także podarowanie jej bez okazji osobistego upominku – perfum lub bielizny. To znana, ale zawsze sprawdzająca się metoda. Serce dziewczyny zdobywa się przez działanie na jej zmysły, dlatego piękny zapach czy zmysłowa bielizna świetnie zadziałają w roli miłej niespodzianki. Kobiety, które nie otrzymują prezentów, czują się całkowicie zaniedbane. Nie chodzi o to, że są one z natury interesowne, ale po prostu lubią czuć się ważne dla swojego mężczyzny. Jeżeli zaś ktoś potrafi nam coś podarować, to znaczy, że mu na nas zależy.

Wolny dzień. Czasami jednak największą niespodzianką będzie po prostu wzięcie specjalnie dla dziewczyny wolnego dnia w pracy. Jeżeli mężczyzna jest ciągle zapracowany, jego ukochana pragnie nie tyle kosztownych drobiazgów, ile uwagi i wspólnie spędzonego czasu. Nie bez powodu Jennifer Lopez w piosence My love don’t cost a thing śpiewa, żeby kochanek podarował jej to, czego nie da się kupić za żadne pieniądze. Czas to jedna z najcenniejszych rzeczy, jaką mężczyzna może obdarzyć swoją ukochaną. Warto wiec czasami poświęcić cały dzień tylko dla kobiety.

Jakie Wy macie sposoby na zaskoczenie ukochanej? Podzielcie się nimi z nami!

OCENA
3.86
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =