Jak zatrzymać chłopaka przy sobie? Co zrobić aby utrzymać związek?

Miłość    
ocena

Każda zakochana kobieta chciałaby posiąść sekret utrzymania przy sobie mężczyzny na zawsze. Być może nie ma w tej materii magicznej recepty, jednak są rzeczy, które niewątpliwie sprzyjają trwałości związku. Co zatem powinna robić kobieta, żeby utrzymać przy sobie faceta?

Jak zatrzymać chłopaka przy sobie? Co zrobić aby utrzymać związek?

photoxpress.com

Zawsze zadbana. Mężczyźni w pierwszej kolejności zwracają uwagę na fizyczność kobiet, zarówno na początku związku, jak i w trakcie jego trwania. Nie chodzi o to, żeby poddawać się terrorowi piękna i katować się jakimiś dietami cud. Ważna jest raczej codzienna dbałość o własną urodę, niepokazywanie się mężczyźnie w wałkach na głowie i rozciągniętym dresie.

Pewna siebie. O atrakcyjności kobiety w męskich oczach decyduje przede wszystkim jej pewność siebie. Jeśli kobieta jest pewna swoich zalet, lubi swoje ciało i w ogóle lubi być kobietą, również jej mężczyzna będzie ulegał temu wrażeniu i będzie pewien, że ma szczęście, że taka kobieta wybrała właśnie jego.

Niezależna. Mężczyzn przyciąga również kobieca niezależność. To dzięki niej nigdy nie są pewni, że ukochana jest ich własnością, ale nieustannie muszą się o nią starać. Zdobywanie jest wpisane w męską naturę, dlatego kobieta-bluszcz szybko przestaje być dla panów atrakcyjna. Jak trafnie pisze autorka książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy – w związku konieczna jest nawet pewna doza emocjonalnej niedostępności. Jeżeli mężczyzna poczuje, że jego partnerka ma swój własny świat, którego dla niego nie poświęci, od razu wykaże większe zaangażowanie.

Pełna podziwu dla jego męskich zalet. Kobieta, która chce przy sobie zatrzymać mężczyznę, nie może zapominać o podziwianiu swojego partnera. Mężczyźni uwielbiają być chwaleni za swoje sukcesy i umiejętności. Uwielbiają wiedzieć, że na przykład ich starania o finansową stronę życia są doceniane. Chcą być chwaleni za wszystko, co robią, dlatego nie należy im szczędzić komplementów.

Kochająca partnerka. Oczywiście każdy mężczyzna marzy o tym, żeby być kochanym. Dlatego miłość jest jedną z podstawowych rzeczy, jeśli chce się utrzymać przy sobie faceta. Pożądane są wszelkie sposoby okazywania czułości: pocałunki, przytulanie, głaskanie. Mężczyźni to uwielbiają, nawet jeśli się do tego nie przyznają.

Wspaniała kochanka. No i oczywiście seks. Podsycanie męskiego pożądania to jedna z elementarnych zasad udanego związku. Zresztą bardzo przyjemna dla obu stron. Warto zatem dbać o seksowną bieliznę, niepopadanie w erotyczną rutynę i doskonalenie sztuki miłosnej. Mężczyzna zawsze będzie chętnie wracał do spragnionej jego ciała kochanki.

A jakie są Wasze metody na zatrzymanie chłopaka przy sobie? Koniecznie nam o nich opowiedzcie w komentarzu!

OCENA
3.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 5 =