Jak zdobyć dowody na zdradę męża?

Miłość    
ocena

Jeśli masz uzasadnione podejrzenia, że Twój mężczyzna Cię zdradza, ale on do niczego się nie przyznaje, powinnaś zdobyć dowody jego niewierności. Mogą one okazać się przydatne nie tylko w zdemaskowaniu jego zachowania, ale także stanowić koronny argument w sądzie, jeżeli postanowisz się rozwieść. Jak zdobyć dowody zdrady?

Jak zdobyć dowody na zdradę męża?

photoxpress.com

Prywatny detektyw. Najprostszym sposobem na zdobycie dowodów zdrady jest po prostu wynajęcie prywatnego detektywa. Taka osoba dysponuje czasem, doświadczeniem i odpowiednim sprzętem, które pozwalają jej na zdemaskowanie niewiernego małżonka. Jednakże trzeba mieć świadomość, że usługi prywatnego detektywa nie należą do najtańszych, dlatego bez odpowiednich nakładów finansowych ten sposób raczej się nie uda.

Świadkowie. Można gromadzić dowody zdrady także na własną rękę. Jedną z metod jest posiadanie świadków, którzy widzieli zdradzającego męża z kochanką. W takiej roli może wystąpić na przykład Twoja przyjaciółka albo dla odmiany znajomy męża. Oczywiście świadek musi być osobą wiarygodną, nie chodzi przecież o fabrykowanie fałszywych oskarżeń. Jeżeli jest to jakiś kolega małżonka wtajemniczony w sprawę, może on na przykład zdradzić Ci miejsce i porę, w których mąż spotyka się z inną.

Zdjęcia. Jeżeli Ty lub inny świadek przyłapiecie męża na gorącym uczynku, niezbitym dowodem zdrady będzie na pewno fotografia. Ważne jednak, by wykonać odpowiednie ujęcie, a nie uchwycić moment, kiedy mąż siedzi w kawiarni z jakąś kobietą. Taka sytuacja o niczym przecież jeszcze nie świadczy. Oczywiście przyłapanie męża in flagranti jest niezwykle trudnym zadaniem, ale niektórym się udaje.

Bilingi telefoniczne. Zwykle kiedy mąż ma romans, nieustannie dzwoni do swojej kochanki. Istotne zatem jest zdobycie szczegółowego bilingu telefonicznego. Kiedy zorientujesz się, jaki numer powtarza się najczęściej, przeprowadź małe śledztwo na temat jego właściciela, a raczej właścicielki. Mężowi z pewnością będzie trudno wytłumaczyć się, dlaczego koleżanka z pracy wydzwania do niego o trzeciej nad ranem.

Mejle, esemesy, serwisy społecznościowe. Dowodem na zdradę mogą być również wysyłane przez męża esemesy i mejle. Warto sprawdzić historię stron przeglądanych w Internecie, gdyż może się okazać, że małżonek posiada konto na jakimś serwisie społecznościowym i to za jego pośrednictwem kontaktuje się z kochanką. Istnieją również specjalne programy, które instaluje się w komputerze po to, żeby śledzić wszystkie dokonania użytkownika w sieci.

Znacie inny sposób na znalezienie dowodów na zdradę? Opiszcie nam go!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 5 =

Jeżeli chcemy mieć pewność sukcesu - bierzemy detektywa. Mi pomagała Pani Skrzypek z Wrocławia, szybko i dyskretnie miała wszystko, jak an talerzu. można tez niby brac się za to samemu, ale jak sie mąż zorientuje, to żadnych dowodów już nie zdobędziemy...

~ Lucy / 2017-04-02 17:00:41
oceń komentarz: (0) (0)