Jak znaleźć dziewczynę?

Miłość    
ocena

W życiu każdego młodego mężczyzny bywają chwile, kiedy w dziedzinie uczuć panuje prawdziwa hossa, ale zdarzają się również momenty całkowitej bessy. Nagle wszystkie atrakcyjne koleżanki z najbliższego otoczenia okazują się już zajęte, a mężczyźnie zaczyna doskwierać samotność.

Jak znaleźć dziewczynę?

sxc.hu

Wtedy najlepszym wyjściem jest wzięcie sprawy we własne ręce i zdecydowane działanie. Prawdopodobieństwo spotkania potencjalnej partnerki z pewnością wzrasta wraz ze wzrostem aktywności w życiu towarzyskim. Im więcej wyjść do dyskotek, klubów czy na domowe imprezy, tym większa szansa na poznanie miłej, wolnej dziewczyny.

Oczywiście okazją do nawiązania znajomości z kobietą może okazać się praktycznie każda przypadkowa okoliczność. Na ulicy można na przykład pomóc dziewczynie w pozbieraniu rozsypanych zakupów albo otwierając przed nią drzwi wejściowe do jakiegoś budynku, miło się uśmiechnąć i zapytać o przysłowiową godzinę. Inwencja w tym zakresie jest naprawdę niewyczerpana.

Najlepiej gdy mężczyzna rozpoczynając flirt, zachowuje się bardzo niezobowiązująco, tak aby kobieta nie miała wrażenia, że została osaczona. Należy drugiej stronie dać możliwość zorientowania się w sytuacji i zostawić trochę czasu do namysłu. Wtedy również adorator wyda się potencjalnej partnerce bardziej interesujący, a przede wszystkim tajemniczy. Chęć zaimponowania takiemu chłopakowi działa na kobiety niczym magnes.

Bardzo popularną formę nawiązywania kontaktów stanowi oczywiście Internet, w którym roi się od portalów randkowych. Jeżeli jednak mężczyzna nie chce od razu ujawniać swoich zamiarów, dobrym wyjściem mogą okazać się serwisy społecznościowe, których działanie opiera się na skupianiu ludzi o określonych zainteresowaniach. W ten sposób, podczas pogawędki na czacie z nieznajomą o ulubionych filmach czy muzyce, nagle może coś zaiskrzyć. Dzięki temu wszystko odbywa się nieco mniej dosłownie i bardziej spontanicznie.

Jedyne ryzyko, jakie należy w takiej sytuacji brać pod uwagę, polega na tym, że męskie wyobrażenia o wirtualnej znajomej mogą znacznie różnić się od rzeczywistości. Możliwa jest jednak również sytuacja przeciwna i realny wizerunek dziewczyny znacznie przewyższy oczekiwania. Na tym zresztą polega urok internetowych romansów. Sprawdza się w tej sytuacji znana maksyma Foresta Gampa, że życie jest jak pudełko czekoladek i nigdy nie wiadomo, na co się trafi.

Gdzie szukacie porad na temat związku i miłości? Skąd czerpiecie informacje?

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 4 =