Jak znaleźć dziewczynę w Internecie?

Miłość    
ocena
Internet stał się jednym z najbardziej dogodnych narzędzi poznawanie osób płci przeciwnej. Żeby nawiązać z kimś kontakt, wystarczy po prostu wejść do sieci i zalogować się na jakimś portalu społecznościowym. Krótkie zagajenie rozmowy i już można przejść do konkretów. Jak poderwać dziewczynę przez internet? Jeśli nie wiesz, możemy podsunąć Ci kilka pomysłów.

Jak znaleźć dziewczynę w Internecie?

photoxpress.com

Nasza-klasa. Jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych w Polsce jest nasza klasa. Użytkownicy nie muszą ograniczać się tu tylko i wyłącznie do kontaktowania się ze znajomymi ze swoich szkół, ale mogą również zawierać nowe znajomości. Najczęściej odbywa się to na zasadzie poznawania znajomych naszych znajomych. Jeśli więc w oko wpadnie Ci zdjęcie jakiejś dziewczyny, powinieneś zorientować się, czy jej profil nie znajduje się w obrębie grona Twoich przyjaciół.

Facebook. Innym sposobem na poderwanie dziewczyny jest bardzo popularny ostatnio facebook. Daje Ci on możliwość nawiązania kontaktu również z kobietami mieszkającymi w innych krajach. Dzięki facebookowi możesz się wiele dowiedzieć o zainteresowaniach i poglądach innych osób, co zwiększy możliwość wytypowania kandydatki, której profil będzie zbliżony do Twojego ideału.

Gadu-gadu. Możesz również poznać dziewczynę za pośrednictwem komunikatora gg. Wystarczy wejść w opcję „Szukaj znajomych” i wpisać ogólne informacje na temat osoby, którą chcesz poznać. Potem musisz jej wysłać odpowiednią wiadomość. Najlepiej taką, która ją zainteresuje i skłoni do odpowiedzi.

Serwisy randkowe. Najlepszym sposobem na internetowy romans są wszelkiego rodzaju serwisy randkowe, typu Sympatia.pl i tp. Tu możesz liczyć na dokładne informacje na temat interesującej Cię dziewczyny, a co ważniejsze, masz pewność, że zalogowane kandydatki, podobnie jak Ty, szukają kogoś, z kim można wybrać się na randkę. Oczywiście nie każdy internetowy flirt przerodzi się w wielką miłość, ale zawsze masz szansę spotkać miłą dziewczynę.

Portale tematyczne. Jeżeli nie chcesz od razu odkrywać swoich zamiarów, możesz zalogować się na jednym z forów tematycznych. Wymieniając się z dziewczyną informacjami na przykład na temat ulubionego filmu, możesz poprosić ją o mejla lub numer telefonu. Może nawet uda Ci się z nią spotkać w jakimś miłym miejscu, a wtedy internetowy romans będzie miał szansę na zaistnienie w realnym świecie.

Spróbujecie swoich sił czy wolicie tradycyjne sposoby na nawiązanie znajomości?

OCENA
1.71
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =

Ja też próbuję swoich sił na portalu internetowym dokładniej na ezeo.pl Nie wiem czemu, ale jakość od samego początku miałam pewne opory i unikałam tych popularnych portali.

~ zlotaperelka / 2016-03-11 11:40:25
oceń komentarz: (0) (0)