Jak znaleźć męża?

Miłość    
ocena

Wydaje się, że w epoce singielek znalezienie męża nie jest już życiowym priorytetem młodej kobiety. Wiele pięknych i wykształconych pań żyje samotnie i deklaruje, że stały partner nie jest im do niczego potrzebny. Być może nie jest wcale prosto spotkać odpowiedniego kandydata, z którym można by było spędzić całe życie. Większość kobiet chciałoby jednak założyć rodzinę. Pytanie tylko jak znaleźć tę drugą połowę?

Jak znaleźć męża?

pixabay.com

Kontakty towarzyskie. Dobrą okazją do poznania kandydata na małżonka są z pewnością spotkania w większym gronie znajomych. Pojawia się wtedy szansa na poznanie kogoś interesującego i odpowiedniego. Od znajomych możemy bowiem uzyskać wiarygodne informacje na temat ewentualnego kandydata i zorientować się, czy mamy do czynienia z mężczyzną odpowiedzialnym, z którym warto próbować stworzyć stały związek.

Praca. Pomimo że niektórzy pracodawcy nie patrzą przychylnym okiem na związki w pracy, bardzo wiele kobiet poznaje swoich mężów właśnie w takich okolicznościach. Pracując z danym mężczyzną, można się o nim bardzo wiele dowiedzieć. Widzimy bowiem, w jaki sposób reaguje on w sytuacjach kryzysowych, czy łatwo wpada w gniew i czy jest chętny do pomocy. W planach małżeńskich cechy te są niezmiernie istotne, dlatego wspólna praca może być doskonałą szansą na poznanie przyszłego męża.

Portale społecznościowe. W czasach, gdy duża część naszego życia toczy się w sieci, Internet stał się również sposobem na realizowanie planów matrymonialnych. Okazję do znalezienia męża może stanowić na przykład popularny facebook, dzięki niemu można się bowiem dowiedzieć mnóstwa rzeczy o zainteresowaniach i poglądach mężczyzny.

Kursy, szkolenia, kluby zainteresowań. Świetną metodą na znalezienie męża jest poznanie go w grupie skupiającej osoby o jednakowych zainteresowaniach. Wspólna pasja bardzo szybko może połączyć na przykład kinomanów lub zapalonych rowerzystów. Warto zatem rozwinąć w sobie jakieś zainteresowania, które jednocześnie otworzą nas na nowe znajomości.

Biuro matrymonialne. Kobiety, które mają bardzo wyraźnie sprecyzowane plany małżeńskie, mogą oczywiście skorzystać z bardzo znanej metody na znalezienie męża, czyli z biura matrymonialnego. Nowoczesna technologia umożliwia najbardziej trafny dobór profilu odpowiedniego kandydata. Później oczywiście zostaje najtrudniejsza weryfikacja, to znaczy spotkanie twarzą w twarz. Jeżeli to się zaś nie powiedzie, zawsze można spróbować po raz kolejny.

Jakie cechy powinien mieć dobry mąż? Podzielcie się swoją opinią?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 2 =