Jaka pozycja jest najlepsza do osiągnięcia orgazmu?

Miłość    
ocena

Jeżeli celem twojej podróży jest orgazm, czy naprawdę obchodzi cię, jak się tam dostaniesz? Może masz swoją określoną pozycję lub styl. Może jednak, jeżeli zmiksujesz je i dodasz coś nowego odkryjesz wkrótce, że znałaś tylko młodszą siostrzyczkę tego porywającego i niesamowitego orgazmu, jaki możesz osiągnąć wypróbowują jedną z tych najlepszych pozycji dla kobiet. Tak więc przeczytaj je uważnie i do dzieła!

Jaka pozycja jest najlepsza do osiągnięcia orgazmu?

photoxpress.com

1: Kobieta siedzi/Mężczyzna stoi
W tej pozycji jesteście z partnerem zwróceni do siebie twarzami, kiedy ty siedzisz na wysokim krześle barowym. To pozwoli mu stymulować twój punkt G a ty sama zapewniasz sobie dostęp do łechtaczki. (Punkt G jest małą gąbczastą wypukłością znajdującą się na przedniej ścianie pochwy, w odległości od dwóch i pół do pięciu centymetrów od jej ujścia. Można go (a raczej ją, gdyż właściwie jest to sfera G) wyczuć palcem, najlepiej w czasie podniecenia. W stanie normalnym obszar jest wielkości ziarna grochu, w momencie podniecenia zwiększa swoje wymiary dwukrotnie. Z czasem punkt G wymaga coraz mniej stymulacji a ty osiągasz orgazm znacznie szybciej).

2. Od tyłu na stojąco
Stojąc pochyl się lekko do przodu i pozwól mężczyźnie wejść w ciebie od tyłu. Ta pozycja zapewnia lepszy dostęp do twojego punktu G niż tradycyjna pozycja od tyłu, kiedy to kobieta klęczy i podtrzymuje ciężar ciała rękami. Ale nie ograniczaj się tylko do ruchów. Pieść siebie sama by wywołać uczucie rozkoszy.

3. Siedząca striptizerka
W tej pozycji mężczyzna siedzi na krześle a ty siadasz na nim twarzą zwróconą do niego. Ponieważ to ty kontrolujesz głębokość i tempo penetracji, sama decydujesz, kiedy zaczniesz szczytować. Dla orgazmu łechtaczkowego usiądź zwrócona twarzą do niego, dla orgazmu z punktu G - twarzą w tym samym kierunku, co on.

4. Leżąca striptizerka (kobieta na górze)
Jeżeli pochylisz się w stronę leżącego partnera tak by twoje piersi dotykały jego klatki i zaczniesz kołysać się miarowo do przodu i tyłu, orgazm łechtaczkowy masz gwarantowany. Jeżeli starczy ci jeszcze siły i odchylisz się mocno do tyłu opierając ciało na rękach poczym zaczniesz rytmicznie ujeżdżać partnera - poczujesz finał z punktu G


5. Mężczyzna na górze z twoimi nogami na jego ramionach
Zapewni bezpośrednią stymulację łechtaczki, a także poprawi dostęp do punktu G.

6. Odwrócona na jeźdźca
Jesteś na górze, ale zwrócona ku jego stopom. Wspaniała pozycja do osiągnięcia orgazmu, ale uważaj by nie odchylić się za bardzo w tył, bo możesz naruszyć penisa partnera.

7. Brzuchem na łóżku
W tej pozycji leżysz płasko na brzuchu. Unosisz lekko biodra by zapewnić mężczyźnie łatwiejszy dostęp. Zaletą tej pozycji jest to, że jednocześnie możesz ocierać się łechtaczką o powierzchnię materaca i tym samym przyspieszyć swój orgazm.

Gdzie szukalibyście informacji na temat życia seksualnego? Podzielcie się swoją opinią.

OCENA
2.42
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =