Jakich facetów lubią dziewczyny?

Miłość    
ocena
Ideał mężczyzny na przestrzeni wieków podlegał licznym przemianom. Czasem podobali się kobietom panowie stateczni i dojrzali, innym razem w modzie był zaś młodzieńczy zapał i romantyzm. Jakich mężczyzn szukają dzisiejsze kobiety? Okazuje się, że można sporządzić listę najbardziej pożądanych cech płci męskiej.

Jakich facetów lubią dziewczyny?

sxc.hu

Kochający. Dzisiejsze związki damsko-męskie opierają się przede wszystkim na miłości. Kobiety pragną od mężczyzny głównie poczucia bycia kochaną. Jednocześnie lubią, kiedy mężczyzna potrafi w odpowiedni sposób zamanifestować swoje uczucia. Kobiety uwielbiają szarmanckich gentelmenów, którzy otwierają przed nimi drzwi, przysuwają krzesła, zdejmują płaszcz i wręczają kwiaty. Kobiety kochają także oryginalne i wyszukane komplementy. Wiedzą wtedy, że są piękne i pożądane, czują się więc przy takich mężczyznach całkowicie spełnione.
Wierni. W oczach kobiety bardzo istotną męską cechą jest wierność. Na nic się zdadzą czułe słówka i uściski, jeśli ukochany natychmiast po upojnej nocy zapomina o całym zdarzeniu i ląduje w ramionach innej. Lojalność partnera to jeden z najważniejszych przymiotów, które musi posiadać potencjalny kandydat na życiowego partnera.
Opiekuńczy i odpowiedzialny. Dużą wagę kobiety przywiązują również do tego, czy mężczyzna potrafi się nimi zaopiekować. Czy pójdzie do apteki po środki przeciwbólowe, jeśli mają migrenę, czy zadba na imprezie, aby ich szklanka była pełna. Kobiety chcą również, żeby ich partner myślał o odpowiedniej antykoncepcji, a nie uważał, że ta kwestia należy do dziewczyny. Jednym słowem oczekują od mężczyzny odpowiedzialnego podejścia do życia i symbolicznej opieki.
Z poczuciem humoru. Niemal wszystkie kobiety uwielbiają u mężczyzn poczucie humoru. Żadna dziewczyna nie chciałaby się umawiać z ponurakiem, który dostrzega tylko ciemne strony życia i ciągle narzeka. Jeśli mężczyzna potrafi naprawdę rozbawić kobietę, ma u niej duże szanse. Będzie się ona przy nim czuła swobodnie i zapomni o codziennych kłopotach. Spotkanie z takim mężczyzną jest czystą przyjemnością.
Z gestem. Pomimo równouprawnienia kobiety bardzo zwracają uwagę na to, czy mężczyzna ma gest. Jeśli jakiś pan zaprosi dziewczynę na kawę, a następnie każe jej za siebie zapłacić, na pewno nie będzie mógł liczyć na drugą randkę. Dbanie mężczyzny o materialną stronę życia stanowi dla kobiety dowód jego zaradności. Przy takim mężczyźnie kobieta zawsze będzie się czuła bezpiecznie.

Dziewczyny, podzielcie się swoimi upodobaniami.

OCENA
4.11
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =