Jakich typów mężczyzn należy unikać?

Miłość    
ocena

Zwykle po rozstaniu wydaje się nam, że ponownie nie popełnimy już tych samych błędów. Aby jednak tak rzeczywiście było, należy dokładnie przemyśleć, co najbardziej zawiodło w naszym związku, że dobiegł końca. Jeżeli była to osoba partnera, warto zadać sobie pytanie, jakich mężczyzn unikać?

Jakich typów mężczyzn należy unikać?

photoxpress.com

Notoryczny podrywacz. Na pewno dobrym kandydatem na partnera nie jest mężczyzna, który nieustannie zajmuje się adorowaniem wszystkich kobiet w swoim otoczeniu. Być może miło jest usłyszeć od niego kilka komplementów na swój temat, spędzić interesujący wieczór czy dostać bukiet kwiatów, jednak traktowanie go jako potencjalnego wybranka grozi poważnym zawodem miłosnym. Czasami warto pokierować się głosem rozsądku i unikać czarujących podrywaczy. Ich uczucia bywają bowiem równie płomienne, co nietrwałe.

Maminsynek. Udanego związku nie sposób również stworzyć z mężczyzną, dla którego najważniejszą kobietą życia jest jego matka. Rozpieszczony synuś mamusi raczej nie będzie potrafił podjąć samodzielnie żadnej decyzji, a jego partnerka będzie zawsze na drugim miejscu. Rywalizacja z matką mężczyzny jest na dłuższą metę bardzo męcząca i właściwie z góry skazana na przegraną. Jeśli więc facet już na pierwszym spotkaniu nieustannie wspomina o swojej matce lub odbiera od niej kolejne telefony, uwaga! – to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Karierowicz. Warto również unikać typu karierowicza. Po pierwsze grozi mu pracoholizm i wszystkie wieczory, wakacje i weekendy jego partnerka będzie zmuszona spędzić samotnie. Po drugie natomiast istnieje niebezpieczeństwo, że ten typ mężczyzny potraktuje związek z kobietą jako element swojej życiowej kariery. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że w momencie, gdy karierowicz dostanie wymarzony awans w pracy, zmieni nie tylko garnitur, samochód i dzielnicę zamieszkania, ale także kobietę. Jego wybranka musi bowiem dobrze komponować się z jego luksusowym otoczeniem.

Tramp. Należy się również dobrze zastanowić nad związkiem z typem trampa wiecznie bujającego w obłokach. Taki mężczyzna ma wprawdzie wiele uroku – posiada bogate życie wewnętrzne, ciągle podróżuje i poznaje nowych ludzi. Często również jest bardzo wrażliwy, zna się na poezji i kocha naturę. Problem polega jednak na tym, że tramp raczej nie myśli o żadnej stabilizacji. Życie jest dla niego wieczną drogą i zmianą, także w sensie dosłownym. Taki mężczyzna szybko się nudzi, nie lubi odpowiedzialności, ale woli ciągle wyruszać na poszukiwanie nowych przygód.

Z jakim facetem Wy nigdy byście się nie umówiły? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu!

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 5 =