Jakie afrodyzjaki działają na mężczyznę?

Miłość    
ocena

Lista dziesięciu najlepszych afrodyzjaki dla mężczyzny składa się z przeróżnych składników wpływających na gospodarkę hormonalną jego ciała. Jedzenie wielu z nich powoduje zwiększony przepływ krwi do męskich genitaliów, inne z kolei działają poprzez swój sugestywny wygląd. Poniżej znajdziesz listę 10 najlepszych afrodyzjaków, by podkręcić libido swojego mężczyzny.

Jakie afrodyzjaki działają na mężczyznę?

sxc.hu

1.Cynamon. Naukowcy udowodnili, że niektóre zapachy, takie jak cynamon, działają niezwykle podniecająco na mężczyzn. Słodki zapach cynamony zwiększa też przepływ krwi do prącia.

2.Szampan z laską wanilii. Z powodu swojego słodkiego, przyjaznego zapachu wanilia wywołuje stan zadowolenia i zachwytu. Spożyta – walczy ze spadkiem pożądania i wpływa na centralny ośrodek nerwowy. Najlepiej podawana w kieliszku z szampanem.

3. Arbuz. Zawiera citrullinę, która zmusza ciało do produkcji argininy. Związek ten usprawnia cyrkulację krwi i daje efekt podobny do działania Viagry. Arbuz jest polecany przede wszystkim dla panów z problemem słabej erekcji.

4. Stek z musztardą i sosem pieprzowym. Prawdziwa bomba afrodyzjakowi. Stek jest wspaniałym źródłem cynku, wzmacniającym popęd seksualny mężczyzny poprzez hamowanie wydzielania protaktyny odpowiedzialnej za spadek potrzeb erotycznych. Musztarda i ziarenka pieprzu pobudzają wydzielanie gruczołów zwiększających pożądanie.

5. Czarne jagody i borówki. Zwłaszcza dla panów z zaburzeniami erekcji. Zawierają rozpuszczalne włókna, które przepychają cholesterol przez układ trawienny, zanim ten zyskuje szansę zapchanie arterii. Zmniejszony cholesterol oznacza lepszy przepływ krwi; więcej krwi jest przepompowana do penisa, tym samym – erekcja jest silniejsza.

6. Lody. Jako jeden z najsmaczniejszych deserów mają do zaoferowania znacznie więcej: fosfor i wapń zawarte w lodach pomagają odbudować zapasy energii w mięśniach i wpływają na wzrost potencjału seksualnego panów.

7. Czekolada. Gorzka czekolada zawiera 70-80 procent czystego kakao, które jest naturalnym afrodyzjakiem. Czekolada kryje w sobie również fenylaminę i tryptofan, które zwiększają popęd seksualny. Fenylamina dodatkowo uwalnia dopaminę w mózgu, a to wywołuje u mężczyzn uczucie podniecenie.

9. Chilli. Zawiera związek chemiczny zwany capsaicinem, który powoduje wydalanie endorfin w mózgu. Daje to uczucie odurzenia i zachwytu. Jako jeden z najlepszych afrodyzjaków dla panów, chilli przyspiesza metabolizm, wzmacnia krążenia krwi i stymuluje energię pożądania.

10. Ostrygi. Surowa ostryga zawiera ogromne ilości cynku wspomagającego produkcję testosteronu. Dla wielu mężczyzn kształt i tekstura ostrygi przypominają kobiece narządy intymne, co wpływa na nich bardzo podniecająco.

Znacie inne afrodyzjaki dla mężczyzn? Jakie?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =