Jakie feromony wybrać dla mężczyzn?

Miłość    
ocena

Być może widzieliście reklamy perfum czy wody kolońskiej, w których mężczyzna przyciąga kobiety w taki sam sposób, w jaki magnes przyciąga metal? Ale czy zdajecie sobie sprawę, że istnieją produkty zwane feromonami, które mogą to naprawdę uczynić? Wśród nich znajduje się nawet specjalna grupa feromonów dla gejów i lesbijek.

Jakie feromony wybrać dla mężczyzn?

sxc.hu

Słowo feromon pochodzi od greckich słów „ferein” oraz „horme” i oznacza dosłownie – „przekaźnik podniecenia”. Feromony to naturalnie występujące lotne substancje chemiczne wydzielane przez wszystkie organizmy żywe celem komunikacji wewnątrzgatunkowej. Za pomocą feromonów samiec może zlokalizować samicę z dużej odległości. W niewielkich ilościach ludzie również wydzielają feromony (w pocie, ślinie, różnego rodzaju wydzielinach), choć ze względu na sposób życia (częste kąpiele, dezodoranty, perfumy, nawet tabletki) zapach ich jest mocno przytłumiony.

Dzięki postępowi technologicznemu firmom udało się wyprodukować syntetyczne ludzkie feromony. Są to identyczne substancje, jakie wydziela człowiek: androstenol, androstenon oraz androsteron. Sekret odbierania feromonów tkwi w VNO (narządzie nosowo-lemieszowe), przez co efekt jest podświadomy.

Bazując na ich ogólnej skuteczności i ocenie osób ich używających, skomponowaliśmy listę najlepszych feromonów dla mężczyzn.

1. Feromony Chikara – charakterystyczny słodki, piżmowy zapach jest bardzo popularnym wyborem wśród mężczyzn. Zawiera aż siedem rodzajów feromonów, między innymi androsteron, andorstenol i androstenon, a także cztery inne składniki, niestosowane dotąd przy produkcji perfum. Efekt utrzymuje się aż do 6 godzin normalnego użytkowania. Chikara dostępna jest również w postaci żelu.

2. Feromony Liquid Trust – ich działanie polega bardziej na wzmacnianiu zaufania niż na czarowaniu kobiet. Według producenta, są to jedyne feromony zawierające oxytocin – naturalny hormon wydzielany przez ludzi, wpływający na nastrój, więzi społeczne itp. Poza oxytocinem zawierają również androsteron i androstenon. Można go stosować codziennie po kąpieli wraz z ulubionymi perfumami lub wodą kolońską.

3. Feromony Primal Instinct – zwiera bardzo wysokie stężenie androsteronu (5 mg na 10 ml, a więc jest prawie 10-krotnie wyższe od stężenia w podobnych produktach zawierających ten feromon). Powstaje na bazie olejku ylang ylang i można go kupić w wersji zapachowej i bezzapachowej. Jego działanie szacuje się na 8 godzin.

4. Feromony Alter Ego – składają się z kombinacji trzech najpotężniejszych ludzkich feromonów: androstenolu, androsteronu i androsteronu. Jest to zapach na bazie olejku i działa niezwykle podniecająco na kobiety.

5. Feromony Scent of Eros – charakteryzują się dość ostrym, owocowym zapachem z lekką nutą piżma, ale generalnie są dość odświeżające. Zapach jest miły zarówno dla osoby używającej, jak i dla otoczenia. Na skórze wysycha dość szybko i utrzymuje się przed od 6 do 8 godzin.

6. Feromony NPA – importowane z Republiki Południowej Afryki, mają bardzo dobrą opinię na rynku. Nie są perfumowane i nie zawierają żadnych dodatkowych zapachów, poza zapachem naturalnych feromonów i alkoholu.

Które z wymienionych feromonów najbardziej Wam odpowiadają? Dlaczego?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =