Jakie kobiety lubią mężczyźni?

Miłość    
ocena
Można powiedzieć, że każdy mężczyzna ma swój własny, wymarzony ideał kobiety. Jednym podobają się szczupłe brunetki, inni lubią pulchne blondynki, a jeszcze inni szaleją za rudowłosymi pięknościami. Istnieją jednak przymioty, które ceni w kobietach niemal każdy mężczyzna. Jakie zatem kobiety lubią faceci?

Jakie kobiety lubią mężczyźni?

sxc.hu

Zadbane. Każdy mężczyzna zwraca uwagę na fizyczną atrakcyjność kobiety.  Nie chodzi tu koniecznie o klasyczne piękno, ale o wszystko, co kojarzy się z kobiecością, a więc eksponowanie krągłych kształtów, ust czy nóg. Mężczyźni lubią kiedy kobieta ma gładką skórę, pięknie pachnie i uwodzi ich głębokim spojrzeniem. Silnie działają na nich wysokie obcasy, krótkie sukienki i koronkowa bielizna, a więc szereg typowo seksualnych atrybutów.

Czułe. Mężczyźni kojarzą kobiecość nie tylko z delikatnością fizjonomii, ale także z ciepłem, którego brakuje im samym. Lubią kiedy kobieta wnosi do ich życia czułość i troskę. Często pozwalają jej urządzić swoje mieszkanie czy dobrać im garderobę. Czasami mówi się, że dopiero przy prawdziwej kobiecie, mężczyzna może poczuć się na swoim miejscu. Faceci pragną, żeby partnerka potrzebowała ich opieki i siły. Podczas seksu mężczyźni uwielbiają być stroną aktywną i czuć, jak kobieta oddaje im się im bez reszty.

Tajemnicze. Cechą kobiet, która od zawsze fascynowała męską część ludzkości jest tajemniczość. Mężczyźni nie lubią czytać kobiety jak otwartej książki. Przeciwnie, pociąga ich to, czego nie znają i co jest odrobinę niebezpieczne. Nie bez powodu bohaterką wielu słynnych romansów bywa femme fatale, która kusi mężczyznę, a następnie przywodzi ich do zguby. Jeżeli kobieta chce być dla swojego partnera zawsze atrakcyjna, powinna dbać o zachowywanie jakiejś nutki tajemniczości. Dzięki temu mężczyzna będzie myślał, że ciągle jest jeszcze coś do zdobycia.

Inteligentne. Wielu mężczyzn lubi również kobiety inteligentne. Jak twierdzą psychologowie, inteligencja i wykształcenie to cechy które płeć męska bierze pod uwagę przede wszystkim przy planach matrymonialnych. Mądrą kobietą zawsze można pochwalić się w towarzystwie czy zyskać uznanie w oczach kolegów. A jak powszechnie wiadomo, mężczyźni uwielbiają się chwalić. Oczywiście inteligentna kobieta to doskonała partnerka do rozmów, ktoś z kim można interesująco spędzić czas, a także niezastąpiona doradczyni w trudnych sprawach. Niektórzy mężczyźni jednak obawiają się nazbyt inteligentnych kobiet. Są to jednak głównie panowie zakompleksieni, którzy uwielbiają dominować nad partnerką w każdej dziedzinie życia.

A co, według Was kręci facetów w kobietach?

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =