Jakie kobiety pociągają mężczyzn?

Miłość    
ocena

Mężczyźni zdradzają swoje partnerki z różnymi kobietami. Jednak pewne panie pociągają ich szczególnie. Statystyki wskazują, że panowie mają skłonność do niewierności w konkretnych okolicznościach. Z kim zatem najczęściej zdradzają?

Jakie kobiety pociągają mężczyzn?

photoxpress.com

Opiekunka dziecka. Niestety atrakcyjna opiekunka do dziecka może spowodować w domu wiele kłopotów. Mężczyźni bardzo chętnie fantazjują o seksie z opiekunką i bywa, że owe fantazje realizują. Niebezpieczne zatem mogą okazać się dłuższe wyjazdy żony, kiedy mąż zostaje z opiekunką sam na sam.

Koleżanka z pracy. Mężczyźni bardzo często zdradzają swoje partnerki z koleżankami z pracy. Spędzają z nimi wiele godzin, często zwierzają się im z domowych kłopotów i niejednokrotnie szukają w ich ramionach pocieszenia po kłótni z dziewczyną czy żoną. Koleżanki też miewają osobiste problemy, dlatego łatwo tu o porozumienie i fizyczne zbliżenie.

Szefowa. Panowie mają też skłonność do swoich atrakcyjnych szefowych. Być może pociąga ich władza i niezależność takich kobiet, a zatem ich odmienność od tego, do czego są przyzwyczajeni. Statystyki wskazują, że mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na swoje przełożone.

Sekretarka. Wielu mężczyzn zdradza partnerki z własnymi sekretarkami czy asystentkami. Niektórzy nawet celowo w procesie rekrutacji preferują potencjalne kandydatki na swoje kochanki. Być może w takiej relacji liczy się poczucie władzy nad kobietą lub w wielu wypadkach kryzys wieku średniego. Często asystentka jest bowiem dużo młodsza od swojego szefa.

Przyjaciółka żony. Mężczyźni chętnie romansują z przyjaciółką własnej żony. Małżonka zwykle wiele o niej opowiada, a tym samym wzbudza zainteresowanie jej osobą. Często, żeby uśpić czujność partnerki, krytykują jej koleżankę, twierdzą, że jest nieatrakcyjna i kompletnie ich nie interesuje. Prawda jednak może być zupełnie inna.

Prostytutka. Panowie zdradzają swoje partnerki także z prostytutkami. Może to wynikać z niezaspokajania ich potrzeb seksualnych w stałym związku, ale może też być spełnieniem erotycznej fantazji, w której płacą kobiecie za seks. Miłość za pieniądze cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Przypadkowa znajoma. Mężczyznom zdarzają się również przypadkowe kontakty seksualne, zwłaszcza pod wpływem alkoholu, podczas wyjazdu czy na imprezie. W tym wypadku najczęściej nie liczy się atrakcyjność kochanki, ale jej gotowość do uprawiania przypadkowego seksu.

Czy znacie inne typy kobiet, z którymi zdradzają mężczyźni? Wypowiedzcie się!

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =