Kobieta jak modliszka - charakter, typ kobiety

Miłość    
ocena
Można je spotkać od sierpnia do października kiedy jest dostatecznie ciepło. Polują na inne owady siedząc nieruchomo na niskich roślinach i czekając, aż ofiara przybliży się na tyle, żeby można było chwycić ją parą przednich odnóży. Złapaną ofiarę zjadają żywcem zaczynając od głowy…

Kobieta jak modliszka - charakter, typ kobiety

sxc.hu

Zapewne każdy z Was spotkał się w swoim życiu z porównaniem pewnego typu kobiet do modliszki. Możliwe, że nie jeden z Was miał z taką kobietą bezpośrednią styczność. Encyklopedyczna definicja modliszki zdaje się być stuprocentowym odzwierciedleniem pewnego rodzaju kobiecych zachowań. Są miłe, słodkie i uczynne. Niewinne jak ich zwierzęcy odpowiednik – myślę tu o charakterystycznym ułożeniu przednich odnóży samicy, których pozycja przypomina złożone do modlitwy dłonie.

Modliszki działają w sposób niezwykle przemyślany i doskonale wiedzą, co chcą osiągnąć. Generalnie zmierzają do osiągnięcia pełnej kontroli nad partnerem. Najczęściej na każdym etapie znajomości są Paniami sytuacji. Nie znoszą sprzeciwów i buntu ze strony mężczyzny. Żyją w przekonaniu, że zostały stworzone do wyższych celów, a świat winien kłaść im się do stóp. Tak też traktują mężczyznę – przedmiotowo. I nie łudźcie się, że potrzebują Was do celów innych niż noszenie na rękach.

Jak unikać tego typu kobiet? Niestety nie ma jednoznacznej recepty. Modliszki są podstępne, instynktownie w początkowej fazie znajomości dają z siebie 100% dobra. Umiejętnie wykładają na stół wszystkie interesujące karty i czarują. Nie pozwolą Wam się sparzyć, póki stoicie w bezpiecznej odległości. Kiedy już chwyci Was swoimi mackami najprawdopodobniej zje Was żywcem!

Załóżmy, że dajecie się złapać w sidła.. Wówczas zachowanie modliszki zaczyna się diametralnie zmieniać. Osacza Was swoją osobą z każdej strony. Każda próba sprzeciwu kończy się niepohamowaną histerią. Zaczyna płakać i użalać się nad sobą – manipuluje Wami najlepiej jak potrafi. Zaczynacie na nowo starać się o jej względy, wymyślacie najbardziej absurdalne powody, by jej dogodzić. I tak w kółko.

Z tak toksycznej relacji wychodzą obronną ręką naturalnie Ci, którzy w porę uświadamiają sobie, że fanaberie modliszki nie są ich winą i nie warto dłużej główkować nad tym „jak jej jeszcze dogodzić”. Najczęściej jednak mężczyźni tą głowę tracą, a sytuacja nie ulega poprawie. Stają się jedynie poczciwymi, podporządkowanymi maszynami.

W związku z powyższym, sugeruję byście stali się bardziej powściągliwi w okazywaniu uczuć – w jednym na sto przypadków ulokujecie je w odpowiednim miejscu. Wychodząc do kobiety z emocjonalnym ekshibicjonizmem stajecie przed niebezpieczeństwem poznania modliszki!

Znacie jakąś kobietę modliszkę? Co sądzicie o takim typie charakteru? Wypowiedzcie się!

OCENA
4.30
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =

'Porady' od Perfect Dating są naprawdę żenujące. Ta w szczególności. Jak można publikować artykuły tego pokroju? Wstyd.

~ / 2012-06-20 02:32:17
oceń komentarz: (0) (0)

Panowie, może zrobimy listę modliszek. Podawajcie imię, pierwsza litera nazwiska i miasto

~ Mike / 2016-03-19 16:14:27
oceń komentarz: (8) (1)

Moja modliszka stwierdziła że mam urojenia i tym sposobem umieściła mnie w wariatkowie na 2 tyg. Kłamała w żywe oczy tak jak by mówiła prawdę. Omamiła mnie tak że nie wiedziałem jak sie nazywam. Po wszystkim w gazecie wyrwała pare stron do artykułu ze każdy ma swoje cele marzenia jak jest się silnym to dojdzie się na sam szczyt jak nie to umrze w pierwszym obozie.. mówiąc również kiedyś zrozumiesz że Cię kochałam

~ ksis / 2016-09-15 17:23:33
oceń komentarz: (1) (0)

Sprawdzcie kobitę, która na symatii ukrywa się pod nickiem ewa069, typowa modliszka, która usidla mężczyznę w opisany w artykule sposob a pózniej wypluwa, w międzyczasie ma już 3 nastepców...w mysl zasady :pierwszy drugi, poyem trzeci i jakoś mi kwartał zleci. Panowie tak naprawdę nigdy nie mówcie kobiecie, ze ja kochacie i , że zależy wam na nie ( chyba, ze mówicie to by ją zaciągnąc tylko do łóżka. Ja im bardziej angażowałem się uczuciowo tym bardziej bylem tłamszony...Duzo w życiu przeszedłem , mam 55 lat ale to mnie zaskoczyło, teraz już zadnej chyba miłośći, cynizm i wyrachowanie

~ MARCO / 2018-01-12 10:37:04
oceń komentarz: (1) (2)