Miłosne SMS-y na dobranoc

Miłość    
ocena

Romantyczna miłość to taka, która wciąż jest podsycana przez dwoje kochających się osób. Służą temu celowi miłe słowa, drobne prezenty lub czułe gesty. Jeśli chcesz, żeby uczucie między Tobą i Twoją dziewczyną wciąż było gorące, zaskocz ją czasami miłosnym wyznaniem na dobranoc. Co napisać w erotycznym esemesie?

Miłosne SMS-y na dobranoc

photoxpress.com

Uczucie. Najlepiej jeśli zaczniesz od wyrażenia swoich uczuć do ukochanej. Nawet jeśli dziewczyna wie, jak bardzo ją kochasz, miłosnych wyznań nigdy za dużo. Dla kobiet słowne wyznania miłości są bardzo istotne, więc napisz jej, iż każdego dnia przed snem czujesz, że kochasz ją coraz mocniej. Jest to także doskonała okazja do tego, aby powiedzieć wszystko, na co nie masz odwagi w ciągu dnia. Nie musisz udawać twardego faceta, ale masz szansę pokazać swoje drugie, czułe oblicze.

Tęsknota. Wieczór to pora, kiedy zakochani najbardziej dotkliwie odczuwają brak swojej drugiej połówki, dlatego kolejnym elementem Twojego esemesa powinno być wyrażenie  tęsknoty. Powiedz, jak bardzo tęsknisz za jej bliskością i zapachem. Napisz, że chciałbyś móc dotykać jej włosów i że łatwiej by Ci było zasypiać w jej objęciach. Takie słowa na pewno pobudzą jej wyobraźnię i być może w odpowiedzi otrzymasz równie czułą wiadomość.

Erotyka. W esemesie na dobranoc nie może również zabraknąć akcentu erotycznego. Noc to przecież pora, kiedy najczęściej nachodzą nas fizyczne tęsknoty i miłosne fantazje. Nawet jeśli jeszcze się nie kochaliście, możesz śmiało napisać ukochanej, jak bardzo marzysz o bliskości jej ciała i wspólnej, bezsennej nocy. W tym przypadku pożądanie będzie wyrazem Twojego głębokiego uczucia, jakim obdarzasz dziewczynę.

Coś miłego. Na dobranoc jak najbardziej nadają się również wszelkie życzenia „kolorowych snów” i czułe buziaki. Będą one bowiem wyrazem Twojej troski o dziewczynę i tego, że nigdy o niej nie zapominasz, ponieważ jest dla Ciebie bardzo ważna. Możesz także szczegółowo opisać jej treść snu, jakiego jej życzysz, na przykład z Twoim istotnym udziałem.

Intymność. Najważniejsze, aby wszystko, co napiszesz było bardzo osobiste, a nie czysto konwencjonalne. Postaraj się, żeby z Twojego miłosnego esemesa emanowała szczerość i autentyczne zaangażowanie, wobec których treść jest kwestią wtórną. W erotycznych pogawędkach nie liczą się przecież żadne konkretne informacje, ale wszystko, co kryje się pod nimi, czyli indywidualne emocje.

Wysyłacie swojej drugiej połówce miłosne SMS-y? Podzielcie się pomysłami na SMS-y!

OCENA
3.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =