Miłosne smsy – wyznania

Miłość    
ocena

Uwodzenie to nie tylko skuteczne podrywanie i zdobywanie. To przede wszystkim sztuka mająca za zadanie nie tylko zdobyć kobietę, ale także w pewien niemal magiczny sposób związać ją emocjonalnie z mężczyzną. Podobnie sytuacja wygląda w uwodzeniu SMS-em przez kobietę. Wysyłane przez nią SMS-y mogą nie tylko zrobić na mężczyźnie piorunujące wrażenie, ale także odpowiednio napisane sprawią, że staną się początkiem namiętnej i ciekawej znajomości.

Miłosne smsy – wyznania

sxc.hu

Mężczyźni są wzrokowcami i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dlatego uwodząc ich SMS-em należy zastosować właściwą technikę. Przede wszystkim SMS- nie może być tylko pustą treścią, musi być zapowiedzią czegoś co nastąpi później lub w bardzo obrazowy sposób wyrażać to, co na temat mężczyzny sądzi kobieta. Dlatego trzeba poznać kilka podstawowych zasad ich pisania.

Ze względu na sposób postrzegania świata przez mężczyzn, sama treść jest dla nich niemal bez znaczenia. Dlatego przykładowo wyznanie uczuć lub jemu podobne należy wysyłać do nich zawsze w połączeniu z konkretną sytuacją, w której mężczyzna będzie w stanie zrozumieć, wyobrazić sobie znaczenie samego wyznania. Chodzi tu m.in. o SMS-y typu: „Kocham Cię. Jesteś taki odważny, czuję się przy tobie bezpiecznie” lub „Uwielbiam jeździć z Tobą samochodem. Świetnie prowadzisz, jak zawodowy kierowca”.

Współcześnie podrywanie i uwodzenie SMS-ami stało się bardzo popularne, niemal powszechne i normalne. Nikogo już nie dziwią setki SMS-ów między kobietą, a mężczyzną poprzedzające ich spotkanie lub kolejną randką. I wbrew temu co sądzą niektórzy, wcale nie są marnowaniem czasu i nic nie wartymi wiadomościami. Stanowią swego rodzaju element znajomości, szczególnie na jej początku. Dają to parze szansę lepszego poznania się, pogłębienia znajomości, a odpowiednio sformułowane rzeczywiście potrafią uwodzić.

Aby wysłana SMS-em wiadomość rzeczywiście pomogła we flircie, powinna być przede wszystkim krótka i wyjątkowa. Czasami nawet w zwyczajnym SMS-ie o treści „Dobrej nocy”, gdy dodamy do niego „Śnij o mnie” lub „Odwiedź mnie we śnie” damy drugiej stronie wiele do myślenia i sprawimy, że oczekiwanie na kolejny SMS- będzie niezwykle trudne, ale zarazem fascynujące.

Ze względu na pojawiające się coraz silniejsze zapotrzebowanie na tego typu treści, w Internecie aż roi się od stron i portali internetowych oferujących setki różnego rodzaju gotowych już tekstów miłosnych SMS-ów, które bez zbędnego wysiłku można skopiować i wysłać ukochanemu lub ukochanej, podpisując się jedynie pod nimi. Tylko czy taki niemal pozbawiony głębi i własnego przekazu SMS-, wykorzystany zapewne przez wiele osób wcześniej, ma taką samą moc, jak wiadomość, którą może czasami trochę nieudolnie, ale napiszemy samodzielnie, z głębi serca?

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Piszecie czasem miłosne smsy? Jak są zazwyczaj odbierane?

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 4 =