Mój chłopak ogląda się za innymi – co robić?

Miłość    
ocena
Mężczyźni chyba nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo doprowadzają swoje kobiety do szału, kiedy oglądają się za innymi dziewczynami. Jest to zachowanie, którego płeć piękna po prostu nie cierpi. Dziewczyny uważają bowiem, że jeżeli spojrzenie chłopaka ucieka za inną, oznacza to, że partner myśli o zdradzie. Tymczasem wcale nie musi tak być. Dlaczego więc on wciąż ogląda się za innymi?

Mój chłopak ogląda się za innymi –  co robić?

photoxpress.com

Ewolucyjny defekt. Niestety mężczyźni wręcz odruchowo oglądają się za innymi kobietami. Mają naturę łowców, którzy wypatrują najlepszej zwierzyny. Poza tym w rozwoju ewolucyjnym zadaniem mężczyzny było zapłodnienie jaj największej liczby partnerek, dlatego są oni skłonni do doceniania wszystkich kobiecych walorów. Po prostu są wrażliwi na estetyczne piękno. Podobnie oglądają się za najnowszymi markami samochodów albo motocykli.

Brak kultury. To, że mężczyźni mają w genach oglądanie się za kobietami, nie oznacza wcale, że powinni to robić w towarzystwie własnej dziewczyny. Jeśli chłopak idzie ze swoją ukochaną ulicą i bezceremonialnie wędruje wzrokiem za każdą napotkaną kobietą, można o nim powiedzieć, że nie potrafi się odpowiednio zachować. Powinien wczuć się w sytuację swojej wybranki i uświadomić sobie, że w jego oczach to ona chce się czuć najpiękniejsza i najbardziej pożądana. Jeśli więc chłopak przy Tobie ogląda się za innymi lub, co gorsza, komentuje ich wygląd, daj sobie z nim spokój.

Letnia pora. Wiosna i lato najbardziej nastrajają mężczyzn do podziwiania wdzięków innych kobiet. Dzieje się tak z dwóch powodów. Po pierwsze, jesteśmy bardzo mocno związani z naturą, a mówimy tu o porze godowych zalotów. Duża dawka promieni słonecznych sprawia, że mamy lepszy nastrój i jesteśmy bardziej podatni na bodźce erotyczne. Drugi powód z kolei to fakt, że w okresie letnim kobiety zrzucają z siebie krępujące je zimą warstwy ubrań i eksponują swoje walory: długie nogi, dekolty, biust. Jak łatwo można się domyśleć, najwięcej pokus czeka na mężczyznę na plaży, gdzie czyha na niego widok opalonych, prawie nagich ciał w bikini lub topless.

Czy myślisz, że któryś z powyższych powodów dotyczy Twojego faceta?

UWAGA!
Oczywiście oglądanie się za innymi kobietami może również być objawem niestałości partnera i jego skłonności do romansowania. Najczęściej jednak nie jest to nic groźnego i jeśli tylko mężczyzna potrafi to zrobić dyskretnie, nic złego się nie dzieje. Pod warunkiem, że nie towarzyszą tej czynności gwizdy, cmoknięcia i inne zachowania, które są niedopuszczalne nie tylko w obecności własnej dziewczyny, ale świadczą o ogólnym braku kultury.
OCENA
2.43
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =