Najczęstsze błędy facetów przy podrywie

Miłość    
ocena
Idziesz do klubu. Dwoisz się i troisz, próbujesz wszystkich możliwych tekstów, wydajesz grubą kasę na ciuchy, gadżety i wszystko to, co normalną koleją rzeczy powinno zadziałać na płeć przeciwną. I działa, ale.. pozornie ! Bo przecież ile razy uzyskanie numeru telefonu okazało się pierwszym i ostatnim krokiem dobrze zapowiadającej się znajomości? Dlaczego tak się dzieje?

Najczęstsze błędy facetów przy podrywie

sxc.hu

Podstawowym błędem jaki popełniają mężczyźni jest fakt, że starają się do momentu osiągnięcia celu. Podchodzą do kobiety, stawiają jej drinka, czarują pięknymi przemówieniami, zapraszają do tańca, a gdy uznają, że jest nie tylko piękna, ale też ciekawa proszą o numer telefonu. Cel zostaje osiągnięty – dostają numer telefonu. Co wówczas następuje? Jak gdyby nigdy nic odchodzą dumni z siebie i bawią się dalej, ale... z własnym towarzystwem. Drodzy mężczyźni nie dziwcie się wobec tego, że gdy dzwonicie raz, drugi i trzeci następnego dnia dziewczyna nie ma najmniejszej ochoty na kolejne spotkanie. Wiem, co myślisz! Wziąłem numer i poszedłem spędzić resztę wieczoru ze znajomymi, by od jutra poświęcić czas nowej znajomej. Ale prawda jest taka, że kobiety są o wiele bardziej złożone mentalnie. Wszystko kalkulują i analizują. Zatem Twoje intencje zrozumiała prawdopodobnie tak : Cholera, poświęcił mi tyle czasu tylko po to, żeby wziąć mój numer... Pewnie się założył z kumplami. Jak zaradzić takiej sytuacji? Otóż po otrzymaniu numeru telefonu nie odskakuj od niej jak poparzony. Podziękuj choćby za wspólny wieczór i na przykład zaproponuj jeszcze jeden wspólny taniec!

Kolejną przypadłością w zasadzie obu płci jest tzw. mania prześladowcza. Niejednokrotnie po nawiązaniu pierwszego kontaktu, otrzymaniu numeru telefonu średnio sto razy na minutę dręczymy nasz obiekt westchnień sms-ami, telefonami, zaproszeniami do znajomych na portalach społecznościowych. Napieranie na wybrankę serca nie sprawi, że będzie bardziej zainteresowana – wręcz przeciwnie! To, że poprzedniego wieczoru byłeś zdobywcą nie znaczy, że ona nie może teraz powalczyć o Ciebie. Kobiety nie należy przyzwyczajać do myśli, że jest Twoim oczkiem w głowie. Na późniejszym etapie, może być Ci bardzo ciężko oswoić ją z myślą, że stała się elementem codziennej egzystencji. Daj jej o sobie na spokojnie pomyśleć. Wciąż pisząc i dzwoniąc sprawisz, że będzie chciała o Tobie jedynie zapomnieć!

Zapewne słyszeliście kiedyś o zasadzie „trzech dni”. Dla nieznających tej reguły – głosi ona, że po zdobyciu numeru telefonu od kobiety można z niego skorzystać dopiero po upływie trzech dni. Wydaje się jednak, że ten aspekt należy rozpatrywać indywidualnie. Każdy jest inny, ma różne oczekiwania. Z pewnością istnieją kobiety, które już następnego dnia będą gotowe iść z Tobą na kawę czy wieczorny spacer. Są też takie, których „radosne oczekiwanie” potrwa nieco dłużej. Musisz być jednak ostrożny – kobiety, z natury istoty niecierpliwe, nie będą czekać w nieskończoność. Jeśli będziesz zwlekać zbyt długo to możesz zostać po prostu zapomniany! A cały przyjemny stan emocjonalny, który w niej wzbudziłeś najzwyczajniej w świecie ostygnie.

Mężczyźni boją się porażki i odrzucenia. Są zdobywcami, a gdy kobieta utrze im nosa odmową i brakiem zainteresowania uchodzi z nich cała pewność siebie. Często też boją się, że podejdą do interesującej kobiety i zabraknie im tematów do rozmowy. Z tego względu faceci podczas klubowego podrywu robią kolejny błąd – próbują zdobyć kobietę w grupie. Podchodzą z kolegami, nie zdając sobie sprawy z tego, że wówczas ich szanse na powodzenie znacznie maleją! Po pierwsze – zawsze istnieje możliwość, że kobiecie zaimponuje bardziej Twój kolega. Po drugie – zdradzasz swoją niepewność, a i kobieta nie czuje się wówczas zbyt komfortowo. Od pierwszego kontaktu staraj się stworzyć pewien rodzaj intymności. W grupie nigdy tego nie osiągniesz!

A co najważniejsze.. .Zdarza się niekiedy tak, że wszystko zrobiłeś wręcz podręcznikowo, a pomimo tego dziewczyna nie chce się z Tobą spotkać. Nie rozpaczaj! Nie możesz mieć wpływu na wszystko. Może się okazać, że ma akurat zły dzień, albo jest świeżo po nieudanym związku i najzwyczajniej w świecie ma uraz do płci przeciwnej. Trudno. Jeśli natomiast wydaje Ci się, że jest wartościową osobą i potrafisz zrozumieć, że każdy może mieć zły dzień, to możesz zawsze dać jej jeszcze jedną szansę i zadzwonić za jakiś czas, albo po prostu skorzystać z innego numeru telefonu do fajnej dziewczyny, który z pewnością posiadasz, prawda?

UWAGA!
Artykuł przygotował trener Perfect Dating – największej w Polsce szkoły budowania relacji damsko-męskich www.perfectdating.pl

Jaki był Wasz najmniej udany podryw? Opowiedzcie nam o nim!

OCENA
2.17
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 4 =