Pierwsze oznaki zdrady

Miłość    
ocena

Zastanawiasz się, czy partner na pewno jest Ci wierny? Ciągle się spóźnia i nie potrafi wyjaśnić, dlaczego nie mogłaś się do niego dodzwonić przez dwie godziny? Uważaj! To mogą być pierwsze oznaki niewierności. Poznaj wszystkie niepokojące sygnały.

Pierwsze oznaki zdrady

sxc.hu

Zmiana w relacjach. Pierwszym niepokojącym objawem jest istotna zmiana we wzajemnych relacjach. Na przykład partner be powodu zaczyna prowokować kłótnie albo wręcz przeciwnie – ciągle przynosi kwiaty i prawi komplementy. Może to oznaczać, że albo chce zrzucić całą odpowiedzialność za romans na „żonę, która go nie rozumie” albo ma poczucie winy i chce wynagrodzić swojej kobiecie własną niewierność.

Metamorfoza wyglądu. Równie istotną rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę, jest nagła zmiana aparycji. Najczęściej zdradzający partner zaczyna o siebie nadmiernie dbać. W jego szafie pojawiają się nowe koszule, ciągle biega do fryzjera i trenuje na siłowni.

Zmiany zwyczajów. Kolejny symptom, który może świadczyć o zdradzie, to dziwne zmiany w dotychczasowym trybie życia partnera. Na przykład nigdy nie znosił sztuki współczesnej i wolny czas spędzał głównie na oglądaniu sportu, a niespodziewanie wybiera się na wystawę malarstwa albo zaczyna uprawiać jogę.

Ciągłe wyjścia. Niepokojące są również ciągłe wyjścia, nieustanne wyjazdy służbowe i spóźnienia. Taka sytuacja może budzić podejrzenia zwłaszcza, kiedy okaże się, że na przykład partner twierdzi, iż przez cały czas był w pracy, a tymczasem kiedy kobieta zadzwoni do biura, okaże się, że miał wolny dzień.

Głuche telefony. Klasycznym symptomem zdrady są także częste głuche telefony lub niechęć partnera do rozmowy przez komórkę w obecności żony. Dziwne wydają się również sesemsy przychodzące nad ranem lub częste pomyłki.

Zabezpieczony komputer. Niepokój powinny wzbudzić różne zabezpieczenia, które nagle pojawiły się w komputerze partnera – hasła do poczty czy kont internetowych. Jeżeli mężczyzna zdradza będzie też czyścił historię przeglądanych stron, czatów i rozmów na gg.

Ślady na ubraniu. Oczywiście trzeba też zwrócić uwagę na wszelkie ślady na jego ubraniu – włosy, ślady szminki lub zapach kobiecych perfum.

Ostrzeżenia znajomych. Warto sprawdzić wszystkie sugestie ze strony znajomych, którzy widzieli męża w towarzystwie z inną kobietą, zwłaszcza jeśli twierdzą, że byli świadkami intymnych gestów.

Nieuzasadniona zazdrość. Często osoba zdradzająca, zwłaszcza mężczyzna, staje się nadmiernie podejrzliwa w stosunku do swojego partnera. Wybuchy zazdrości mogą być sygnałem, że partner sam ma nieczyste sumienie.

Czy zaobserwowaliście inne oznaki, zdrady? Opowiedzcie nam o nich w komentarzu.

OCENA
3.33
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =