Pomysły na ciekawą randkę

Miłość    
ocena
Kino i kolacja to za już za mało. Jak we wszystkim, tak i w związku liczy się kreatywne podejście do sprawy. Wiadomo, że najważniejsze to być obok siebie i patrzeć sobie w oczy, ale czasami warto tę romantyczna sielankę podsycić jakimś mniej lub bardziej szalonym pomysłem.

Pomysły na ciekawą randkę

photoxpress.com

1. Porwij ukochaną w nieznane

Bajki o książętach na białym koniu można uwspółcześnić i nadać im realny wymiar. Rumaka może zastąpić każdy będący w Twoim posiadaniu sprzęt mobilny, a kiedy i jego zabraknie – niech nogi nie odmawiają posłuszeństwa. Zaprowadź swoją księżniczkę w jakieś malownicze miejsce, z którego widać nocną panoramę miasta. Żeby jednak nie ograniczyć się do romantycznych zachwytów na tarasie widokowym, przygotuj piknik przy blasku księżyca i świec. Potrawy nie muszą być drogie i wyszukane, czasem proste pomysły są najtrafniejsze. Sałatka grecka podana w powyższej otoczce może okazać się wyborniejsza i bardziej skuteczna niż kawior.

2. Kolacja z biforem

Kolacja we dwoje nie musi być sztampowa i przewidywalna. Zanim dojdzie do jej konsumpcji, a jedno z kochanków poświęci całą noc na wybór domowego menu (ryba? mięso? owoce morza?) czy restauracji na wieczorną kolację (włoska? chińska? polska?), można po prostu udać się na wspólne zakupy, a następnie – urządzić wspólne gotowanie. Pichcenie sprzyja rozmowom oraz zalotnym zaczepkom, które należycie doprawią danie.

3. Podchody

Zorganizuj krótką trasę z kilkoma strategicznymi, atrakcyjnymi punktami zwieńczoną romantycznym celem. Zacznij od domu partnerki. Niech mały sąsiad wręczy jej karteczkę z nazwą kolejnego miejsca, np. parku, w którym będzie czekać na nią róża i kolejna wiadomość. W efekcie partnerka wraz z bukietem kwiatów trafia do celu – twojego mieszkania, restauracji, kina czy wynajętej sauny.

4. Czas wspólnej pasji

Zróbcie razem coś, co dla każdego z was było do tej pory obce i być może nawet niezbyt ciekawe. Uczcie się razem grać na gitarze, sklejajcie wspólnie modele samolotów, grajcie w gry planszowe, uprawiajcie wieczorny jogging. Kluczem do sukcesu jest obudzenie w parze wspólnej, chociażby najmniejszej, pasji, która już zawsze będzie kojarzyć się z partnerem. Wspólna zabawa przerodzi się z czasem w oczekiwany przez cały dzień rytuał.

Jaka jest Wasza wymarzona randka? A może wymarzona randka już za Wami albo każda jest wymarzona? :) Podzielcie się swoimi doświadczeniami!

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 5 =