Teksty na podryw dziewczyny

Miłość    
ocena

Jeśli chcesz poderwać dziewczynę, musisz przede wszystkim wiedzieć, jak z nią rozmawiać. Kobiety zwykle cenią romantycznych i dowcipnych mężczyzn, dlatego dobrze zastanów się, zanim się do niej odezwiesz.

Teksty na podryw dziewczyny

sxc.hu

Chcesz poznać 10 najbardziej skutecznych tekstów na podryw? Oto one:

1. Czy już się gdzieś nie spotkaliśmy? To dobry sposób na zagajenie rozmowy na ulicy, kiedy nie znasz dziewczyny, która wpadła Ci w oko.

2. Jesteś zupełnie inna niż wszystkie. Kobiety lubią słuchać o tym, jak bardzo są wyjątkowe. Taki tekst sprawi, że dziewczyna pomyśli, że ma do czynienia z kimś, kto potrafi dobrze ocenić jej wartość.

3. Nasze spotkanie nie może być zwykłym zbiegiem okoliczności. Wiele dziewczyn wierzy w miłosne przeznaczenie. Jeżeli nawiążesz do platońskiej teorii dwóch połówek pomarańczy, którym sądzona jest wspólna przyszłość, możesz liczyć na przychylność.

4. Dlaczego taka piękna dziewczyna jest smutna? To dobry tekst, jeśli widzisz, że dziewczyna jest w złym nastroju. Pozwoli Ci wysoko zapunktować w jej oczach, ponieważ nie tylko zwrócisz uwagę na jej samopoczucie, ale jednocześnie poprawisz jej humor komplementem.

5. Czy ktoś mógłby Cię nie kochać? To dobry tekst na poderwanie przyjaciółki, która bardzo Ci się podoba. Wyrazisz w ten sposób swoją wrażliwość na jej zalety i zasugerujesz, że jest Ci bardzo bliska.

6. Taka atrakcyjna dziewczyna z pewnością ma wielu facetów. W ten sposób obdarzysz dziewczynę miłym komplementem, ale też będziesz mógł się dowiedzieć, jakie masz szanse na coś więcej.

7. Taka piękna dziewczyna nie powinna sama wracać do domu. Zaoferowanie pomocy jest świetnym sposobem na podryw. Pokażesz, że jesteś opiekuńczy i że Ci zależy na dziewczynie. To są cechy prawdziwego dżentelmana. Wbrew pozorom zaś, szarmanckość w damsko-męskich relacjach nigdy nie wychodzi z mody.

8. Możesz mieć każdego. To dość powszechny tekst, ale dziewczyny zwykle na niego bardzo pozytywnie reagują. Miło jest przecież usłyszeć, że ktoś ocenia nasze możliwości tak wysoko.

9. Rzuciła mnie dziewczyna i nie widzę sensu życia. Niektórzy mężczyźni stosują metodę brania dziewczyny na litość i o dziwo niejedna kobieta daje się na to złapać. Możesz zatem spróbować, jeśli inne sposoby nie skutkują.

10. Pozwól, że Ci pomogę. Zaoferowanie pomocy w każdej dziedzinie jest zawsze bardzo pozytywnie odbierane przez dziewczyny. Każda kobieta chce poczuć przy sobie silne, męskie ramię.

OCENA
2.41
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 5 =