Teksty na podryw faceta

Miłość    
ocena

Z pewnością nie raz zastanawiałaś się, w jaki sposób rozmawiać z chłopakiem, by udało Ci się go poderwać. Piękny uśmiech, makijaż i wystrzałowa sukienka nie wystarczą, żeby zdobyć tego wymarzonego. Musisz jeszcze poznać tajniki skutecznej konwersacji damsko-męskiej.

Teksty na podryw faceta

Oto 10 najlepszych tekstów na podryw chłopaka:

1. Czy te mięśnie są prawdziwe? Tym tekstem możesz poderwać chłopaka, który przywiązuje dużą wagę do wyglądu i spędza wiele czasu w siłowni, pracując nad rzeźbą swojego ciała. Podłechcesz w ten sposób jego męskie ego.

2. Pomożesz mi zanieść ten bagaż? Prośba o pomoc w wielu przypadkach jest początkiem udanej znajomości. Musisz tylko akurat mieć pod ręką dość ciężki bagaż, no i oczywiście chłopaka na horyzoncie.

3. Jest późno, może mnie odprowadzisz? To kolejny typ podrywu wykorzystujący metodę pomocy, jednak tu dochodzi jeszcze element romantycznego, wieczornego spaceru, podczas którego wszystko może się zdarzyć.

4. Przy Tobie czuję się naprawdę bezpiecznie. Mężczyźni uwielbiają okazywać swoje męskie cechy, takie jak siła i opiekuńczość. Wykorzystaj więc tę słabość do swoich celów.

5. Jesteś naprawdę świetnym kierowcą. Najskuteczniejszą siecią, w którą można złapać chłopaka jest podziw dla jego umiejętności. Zachwycaj się więc wszystkim, co robi, a z pewnością szybko go poderwiesz.

6. Przypominasz mi Davida Beckhama. Męska próżność bywa podobna do kobiecej. Jeśli więc porównasz go do jakiegoś znanego amanta, z pewnością pomyśli, że potrafisz docenić jego przymioty.

7. Widzę, że świetnie pływasz, nauczysz mnie? Ten tekst jest przykładem połączenia dwóch technik: podziwu dla jego zdolności i prośby o pomoc. Taka mieszanka musi zadziałać.

8. Też tego słuchasz? To zupełnie tak jak ja! Jeśli dowiedziałaś się czegoś więcej na jego temat, spróbuj pokazać mu podobieństwa między wami. Dziewczyna, która dzieli męskie zainteresowania, na pewno zostanie zauważona.

9. Mogłabym się utopić w Twoich oczach. To bardzo romantyczne stwierdzenie, ale wcale nie trąci staroświecką poezją. Jest raczej połączeniem nowoczesnego stylu i romantyzmu. Pokazuje, że uwielbiasz głębię jego spojrzenia.

10. Założę się, że lubisz dobrą kawę. Znam najlepszą kawiarnię w mieście. Ten tekst jest bardzo bezpośredni, ale też nie oznacza niczego poważnego, po prostu zdradza Twoje zainteresowanie chłopakiem. Bardzo często zaskakujące zaproszenie na randkę jest niezwykle skuteczne.

Co myślicie? Jak Wy poderwałybyście faceta? Macie pomysły na inne słowne podrywy? Dajcie znać!

OCENA
2.26
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =