Zdradziłam chłopaka na imprezie. Co robić?

Miłość    
ocena

Imprezy w dobrym towarzystwie to oczywiście świetna okazja do dobrej zabawy i odpoczynku. Alkohol i swobodny nastrój sprzyjają jednak przypadkowym kontaktom seksualnym. Bardzo często w takich okolicznościach dochodzi do zdrady. Co zrobić, jeżeli zdradziłaś chłopaka na imprezie?

Zdradziłam chłopaka na imprezie. Co robić?

photoxpress.com

Przypadek czy wzajemna chemia? Zdrada na imprezie może mieć różne podłoże. Jednym z nich jest po prostu przypadek. Alkohol, taniec w rytm ekstatycznej muzyki, bliskość innych ciała i zapachów na pewno sprzyjają pobudzeniu erotycznych zmysłów. Bywa jednak sytuacje, kiedy zdrada na imprezie nie jest czysto przypadkowa. Na przykład jeśli chodzi o imprezę integracyjną, a między Tobą i kolegą z pracy od dawna coś iskrzyło, zbliżenie trudno uznać jedynie za zbieg okoliczności. Zdrada w tym wypadku to coś, co od dawna wisiało w powietrzu.

Błąd czy zwiastun kryzysu? Rozpatrując rzecz od innej strony, zdrada na imprezie może być zwyczajnym błędem, ale może być również oznaką tego, że w związku nie dzieje się najlepiej. Być może już to, że dziewczyna sama wybrała się na imprezę, świadczy o chęci odcięcia się od pewnych problemów w związku, które za mocno ją przytłaczają. Istnieje także możliwość, iż kobieta podświadomie szuka jakiejś alternatywy dla swojego partnera. Związek nie do końca spełnia jej oczekiwania i chce nawiązać inną relację lub przestała już kochać swojego chłopaka.

Na ratunek związkowi. Jeżeli zdrada na imprezie nie miała nic wspólnego z kryzysem w związku, dziewczyna musi stawić czoła temu, że jej zachowanie niestety taki kryzys spowoduje. Na pewno nie obejdzie się bez szczerej rozmowy, przeprosin i czasu na przemyślenie tego, co się stało. Takie rzeczy się jednak zdarzają i często udaje się wszystko odbudować. Pójście w zaparte raczej niczego nie ułatwi ani nie uratuje, tym bardziej, że zdrada na imprezie wiąże się z obecnością świadków. Dlatego wcześniej czy później sprawa i tak wyjdzie na jaw.

A co ze mną? Jeżeli dziewczyna zdradzi swojego chłopaka na imprezie, powinna się również zastanowić nad samą sobą. Być może to zachowanie oznacza, że pod wpływem alkoholu całkowicie traci nad sobą kontrolę. W takim wypadku kobieta musi sobie zadać pytanie o przyszłość, zwłaszcza w kontekście swojego związku. Być może będzie musiała zrezygnować z suto zakrapianych imprez albo zastanowić się nad własnym stosunkiem do alkoholu i zabawy.

Czy zdarzyła Wam się zdrada na imprezie? Jak zachowaliście się w tej sytuacji - powiedzieliście partnerowi/partnerce o niewierności? Opowiedzcie o tym w komentarzu!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 2 =