Czy warto kupić iPhone'a?

Mobile    
ocena

iPhone to urządzenie firmy Apple które zostało zaprezentowane w 2007 roku i jak dotąd wzbudza wiele emocji - ma swoich oddanych fanów ale również zaciekłych przeciwników.

Czy warto kupić iPhone'a?

iPhone

Zalety
Zdecydowanym plusem urządzenia są jego funkcje i bardzo efektowny wygląd. Trzeba pamiętać, że to nie tylko telefon, ale również przeglądarka internetowa, odtwarzacz muzyki czy narzędzie do grania. Wszystkie te funkcje udało się połączyć w taki sposób, że korzystanie z iPhone nie przysparza żadnych problemów. Telefon jest wyposażony w aparat fotograficzny oraz można nagrywać nim filmy video.
iPhone jest urządzeniem ładnym i estetycznym, posiada wiele nowatorskich rozwiązań i funkcji. Również zainstalowane programy są przyjazne użytkownikowi i dobrze się z nich korzysta.

Wady
Minusem urządzenia jest jego cena. Jest to produkt drogi jak na polskie realia i nie każdy będzie mógł sobie na niego pozwolić. Dodatkowo, drogie są same komponenty dodatkowe, jeżeli ktoś będzie chciał dokupić kabel zapasowy będzie musiał przygotować się na wydatek.

Innym problemem może być dotykowy ekran który łatwo się brudzi i jest dość delikatny. Nie każdy również musi dobrze się czuć podczas korzystania z niego – są osoby które w telefonach cenią sobie prawdziwe klawisze. Pisanie SMSów może być utrudnione w przypadku szczególnie dużych dłoni.

Podsumowanie
Iphone to nowatorskie urządzenie posiadające wiele ciekawych funkcji oraz będące świetnym źródłem rozrywki. Dla osób ceniących sobie nowoczesność i potrzebujących urządzenia, które nie tylko spełni rolę telefonu ale również umożliwi połączenie się z Internetem czy zrobienie zdjęcia dobrej jakości iPhone będzie idealnym rozwiązaniem.

Jednak osoby, które potrzebują telefonu tylko do przeprowadzania rozmów telefonicznych powinny zastanowić się nad kupnem zwykłego aparatu. Inwestycja w IPhone prawdopodobnie nie jest im potrzebna.

Jaki telefon obecnie posiadacie? Jesteście z niego zadowoleni?

OCENA
2.60
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =