Jak zainstalować prognozę pogody na komórce?

Mobile    
ocena

Aby przeglądać prognozę pogody na komórce, musimy zainstalować odpowiednie narzędzia. Aplikacje bez trudu znajdziemy w sklepie z aplikacjami producenta. Sposób instalacji aplikacji znajdziecie w dostępnych na naszej stronie poradach.

Jak zainstalować prognozę pogody na komórce?

sxc.hu

Gdy mamy już zainstalowaną aplikację do prognozy pogody, musimy posiadać skonfigurowane połączenie z Internetem, ponieważ nasza aplikacja pogodowa będzie się z nim łączyć w celu sprawdzenia pogody.

Jedną z najprostszych aplikacji pogodowych jest Weather by Foreca. Prezentujemy ją poniżej. Wyświetla ona prognozę na kolejne dni, sprawdzając przy tym nasze położenie. Jeżeli zmienimy miejsce pobytu, aplikacja sama wyszuka pogodę dla nowego miasta.

prognoza 1

Dla osób potrzebujących więcej informacji polecam aplikację Accu Weather. Wyświetla ona prognozę pogody dla podanego przez nas miejsca na świecie. Z łatwością możemy zmienić miejsce wyświetlania pogody. Dodatkowo – możemy sprawdzić pogodę na najbliższe dni i godziny.

prognoza 2

Wybierając zakładkę Godzina wyświetli nam się pogoda na najbliższe godziny.

prognoza 3

Możemy również przeglądać pogodę na mapie lub za pomocą wykresu. Ciekawą opcją jest też zakładka Kalendarz, w której znajdziemy prognozę pogody na najbliższe tygodnie z uwzględnieniem warunków atmosferycznych.

prognoza 4

Dużym plusem aplikacji jest możliwość zmiany lokalizacji. W tym celu wystarczy kliknąć na nazwę miejscowości i wpisać nową.

prognoza 5

Wśród dostępnych aplikacji z pewnością znajdziemy najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom. Możemy również korzystać z kilku naraz. Gdy potrzebujemy szybko sprawdzić pogodę, pierwsza z tutaj opisanych sprawdza się w tym bardzo dobrze, jednak gdy planujemy podróż w inne miejsce, konieczne już będzie skorzystanie z bardziej zaawansowanych aplikacji, jaką jest chociażby – opisana powyżej – Accu Weather.

Korzystacie z prognozy pogody na swoim telefonie? Czy mieliście jakiekolwiek problemy z zainstalowaniem tej aplikacji? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 4 =