Jak zamieścić zdjęcie z telefonu na portalu społecznościowym?

Mobile    
ocena

Jeżeli nasz producent telefonu we współpracy z serwisem społecznościowym dostarcza aplikację, dzięki której łączymy się z popularnymi portalami takimi jak Facebook, Twitter czy Nasza Klasa, możemy za ich pomocą w prosty sposób przeglądać nasze konta. W zależności od aplikacji, niektóre z nich umożliwiają bezpośrednie dodanie zdjęcia.

Jak zamieścić zdjęcie z telefonu na portalu społecznościowym?

photoxpress.com

W tym celu musimy przejść za ich pomocą do naszej galerii zdjęć, a następnie dodać do niej nową fotografię za pomocą odpowiedniego przycisku. Zdjęcie musimy wcześniej wykonać naszym aparatem wbudowanym w telefonie.

Dodawanie zdjęć za pomocą aplikacji mobilnej do portalu społecznościowego jest rzeczą bardzo prostą. Sprawa komplikuje się, gdy producent aplikacji nie umożliwia tego działania. Wówczas w celu dodania zdjęcia wykonanego telefonem musimy skopiować je najpierw na nasz komputer, a następnie dodać na stronie Internetowej wybranego przez nas serwisu.

W celu skopiowania zdjęcia z komórki na nasz komputer nie musimy posiadać zainstalowanego oprogramowania naszego telefonu. Wyjątkiem są nieliczne modele telefonów. Możemy połączyć telefon jako pamięć masową, a następnie po uruchomieniu „Mój Komputer” wybrać dysk wymienny, odpowiadający naszemu komputerowi.

Następnie musimy odnaleźć odpowiedni folder, w którym przechowywane są nasze zdjęcia wykonane za pomocą telefonu. Dla telefonów Nokia znajdować się one będą w menu Image a następnie w folderze Foto-Video pamięci Mass Memory telefonu.

dod zdj 1

W folderze tym znajdziemy uporządkowane pliki w katalogach, rozmieszczone według dat ich dodawania. Wybieramy odpowiednie zdjęcie i kopiujemy na nasz komputer. Następnie możemy już dodawać nasze zdjęcia w Internetowych serwisach społecznościowych.

Czy mieliście kiedykolwiek tego typu problem? Jak go rozwiązaliście? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =