Jak zgrać muzykę na telefon z komputera?

Mobile    
ocena
W dzisiejszych czasach chyba każdy z nas, a na pewno większość, posiada już telefon komórkowy, dzięki któremu może słuchać ulubionej muzyki. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na to, aby wybraną muzykę wgrać do komórki.

Jak zgrać muzykę na telefon z komputera?

photoxpress.com

Jednym z najprostszych sposobów jest przesłanie utworu muzycznego pomiędzy znajomymi za pomocą technologii Bluetooth, czyli – przesyłania plików multimedialnych bez konieczności podłączania komórki. Tego sposobu nie wykorzystamy wówczas, gdy nie mamy pod ręką drugiego telefonu, na którym już jest dany utwór.

Kolejnym prostym sposobem jest podłączenie naszego telefonu do komputera, jeżeli taką możliwość udostępnił nam producent naszego telefonu. Jeżeli posiadamy zainstalowane oprogramowanie telefonu na naszym komputerze, możemy wówczas kopiować muzykę za pomocą odpowiedniego programu. Programy różnią się w zależności od posiadanego sprzętu.

Bez instalacji sterowników telefonu istnieje możliwość podłączenia większości modelów do komputera jako zwykłej pamięci przenośnej. W tym celu w opcjach telefonu wybieramy podłączenie z komputerem za pomocą Pamięci masowej.

muzyka na komórkę 1

Następnie musimy odnaleźć odpowiedni folder, w którym należy umieścić interesujący nas utwór. Będzie to folder Sounds, Music lub Muzyka – w zależności od posiadanego sprzętu.

muzyka na komórkę 2

Do folderu przenosimy utwory z naszego komputera. Jeżeli wybraliśmy poprawnie folder docelowy, możemy się już cieszyć ulubioną muzyką w naszym telefonie.

Często słuchacie muzyki na komórce? A może wolicie radio?

OCENA
1.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =