Mobile Jak zgrać muzykę na telefon z komputera?

Jak zgrać muzykę na telefon z komputera?

-

Jednym z najprostszych sposobów jest przesłanie utworu muzycznego pomiędzy znajomymi za pomocą technologii Bluetooth, czyli – przesyłania plików multimedialnych bez konieczności podłączania komórki. Tego sposobu nie wykorzystamy wówczas, gdy nie mamy pod ręką drugiego telefonu, na którym już jest dany utwór.

Kolejnym prostym sposobem jest podłączenie naszego telefonu do komputera, jeżeli taką możliwość udostępnił nam producent naszego telefonu. Jeżeli posiadamy zainstalowane oprogramowanie telefonu na naszym komputerze, możemy wówczas kopiować muzykę za pomocą odpowiedniego programu. Programy różnią się w zależności od posiadanego sprzętu.

Bez instalacji sterowników telefonu istnieje możliwość podłączenia większości modelów do komputera jako zwykłej pamięci przenośnej. W tym celu w opcjach telefonu wybieramy podłączenie z komputerem za pomocą Pamięci masowej.

muzyka na komórkę 1

Następnie musimy odnaleźć odpowiedni folder, w którym należy umieścić interesujący nas utwór. Będzie to folder Sounds, Music lub Muzyka – w zależności od posiadanego sprzętu.

muzyka na komórkę 2

Do folderu przenosimy utwory z naszego komputera. Jeżeli wybraliśmy poprawnie folder docelowy, możemy się już cieszyć ulubioną muzyką w naszym telefonie.

Często słuchacie muzyki na komórce? A może wolicie radio?

Poprzedni artykułKrem z chałwy – przepis
Następny artykułKurczak teriyaki – przepis
Marcin Łabuś

Marcin Łabuś – absolwent zarządzania specjalizujący się w zastosowaniu narzędzi promotion-mix w działalności polskiego sektora telekomunikacyjnego oraz bankowego. Doświadczenie zdobywał przez rozwijanie swoich zainteresowań. Praca to dla niego pasja. Twórca i właściciel portalu telekomunikacyjnego „Simplik.pl”.


Nasz specjalista pisze o sobie:

W 2011 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuję się w zastosowaniu narzędzi marketingu w usługach telekomunikacyjnych i bankowych. Zastosowanie elementów marketingu-mix stało się moją pasją podczas studiów, zaś szeroką wiedzę z zakresu bankowości i telekomunikacji mobilnej zdobyłem realizując swoje zainteresowania.

Interesuję się również tematyką inwestycji giełdowych oraz psychologią graczy giełdowych. Silne emocje na giełdzie sprawiają, że nawet najlepsze strategie inwestycyjne nie dają oczekiwanych rezultatów. Psychika graczy jest więc przeszkodą w racjonalnym podejmowaniu decyzji.

Wolny czas spędzam podróżując i odkrywając nowe ciekawe miejsca. Uwielbiam wycieczki rowerowe i spacery po górach.

Zainteresowanych tematyką telekomunikacji zapraszam do współpracy przy tworzeniu alternatywnego portalu – Simplik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kuchnia chińska – charakterystyka

Kuchnia chińska jest sztuką. Łączy w sobie bardzo wiele elementów, skupia się nie tylko na pożywnych i smacznych potrawach, ale także na sposobie ich przyrządzania i ich wyglądzie na talerzu. Ponadto każda chińska potrawa to różnorodność składników, podobnie jak same Chiny – słodkie miesza się z kwaśnym, chrupiące z miękkim, a suche z soczystym. To właśnie dlatego kuchnia chińska jest tak charakterystyczna, oryginalna i smaczna. I choć nie każdemu smakuje, osoby uważające się za kuchennych mistrzów powinny poznać jej tajniki.

Jak kupić obligacje?

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników rynku kapitałowego obrót obligacjami podlega wielu regulacjom prawnym. Ustawa z dnia 29 czerwca 1995 roku o obligacjach (Dz.U. 1995 nr 83 poz. 420) określa na mocy artykułów 2 i 3, które podmioty mogą emitować tego typu papiery wartościowe. Do wspomnianej grupy zalicza się między innymi: Skarb Państwa, Narodowy Bank Polski, spółki kapitałowe (sp. akcyjna, sp. z.o.o) oraz komandytowo-akcyjne i jednostki samorządu terytorialnego. Okazuje się, że status prawny emitenta wpływa znacząco na sposób nabywania konkretnych pakietów obligacji.

Zobacz też

Czym, jak malować na ubraniach?

Za pomocą farb do malowania na ubraniach możemy w prosty sposób ozdobić np. nudny, jednobarwny t-shirt. Na rynku dostępne są farby w bogatej gamie kolorystycznej. Oprócz „zwykłych” farb istnieją również takie, które po przeprasowaniu „puchną” dając efekt trójwymiarowości. Jeśli chodzi o sposoby malowania, to możemy malować z wolnej ręki, kopiować od szablonu, bądź obrysowywać wzory konturem a następnie wypełniać je farbą - wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: