Oferty mix - porównanie

Mobile    
ocena

U każdego z operatorów oferty mix różnią się od siebie. Dlatego, jeżeli korzystaliśmy już z tego typu ofert u jednego z nich, pamiętajmy, że u innych usługa może działać w zupełnie inny sposób.

Oferty mix - porównanie

photoxpress.com

W MixPlusie wybieramy kwotę comiesięcznego doładowania, które będziemy mieli wykonać oraz ilość zasileń, na jakie podpiszemy umowę. Im częściej zasilamy swoje konto, tym szybciej skończy się nasza umowa. Dodatkowym plusem tej oferty jest fakt, że wszystkie usługi obniżające koszty połączeń możemy aktywować z kwoty zasilenia. Oznacza to, że całość zasilenia możemy wykorzystać np. na zakup pakietów wewnątrzsieciowych minut, SMS-ów lub transferu danych. Dodatkowo, jeśli w ciągu jednego miesiąca zasilimy konto trzykrotnie, to w ciągu kolejnych 3 miesięcy nie musimy już go doładowywać.

W ofercie Play Mixtura użytkownicy podpisują umowę na określone zobowiązanie. Oznacza to, że w praktyce wybieramy kwotę wartości całej umowy i od niej uzależniona jest cena promocyjna telefonu. Wybierając na przykład umowę wartą 600 zł, zobowiązujemy się zasilić swoje konto na łączną kwotę 600 zł, nie dłużej jednak niż we wskazanym w umowie terminie, na przykład trzech lat. Można więc zakończyć swoją umową pierwszego dnia dokonując zasilenia na łączną kwotę z umowy, a następnie przez kolejne 3 lata możemy wykorzystywać zgromadzone środki na wszystkie usługi. Możemy również wykorzystać środki na zakup promocyjnych pakietów.

W T Mobile mamy wybór. Możemy podpisać umowę na określony czas zobowiązania lub na określoną liczbę zasileń. W obu przypadkach dostaniemy zupełnie inną ofertę, różniącą się przede wszystkim cenami podstawowymi oraz dodatkowymi pakietami, możliwymi do aktywacji. Wybierając określony czas umowy, zobowiązujemy się do utrzymania ważności połączeń wychodzących przez określony umową termin. Ważność połączeń wychodzących wydłużamy w taki sam sposób jak zwykłą ofertę na kartę.

W sieci Orange klienci mogą wybrać standardowy mix zawierany na określony czas, w ramach którego otrzymują co miesiąc rachunek telefoniczny oraz wliczoną w abonament liczbę minut. Ta oferta niczym nie różni się od abonamentowej. Jedyna różnica jest taka, że telefony są nieco droższe oraz że klient nie otrzyma na rachunku więcej niż kwota zobowiązania. Po wykorzystaniu minut, w celu dalszego wykonywania połączeń musi on doładować konto tak jak klienci na kartę

Inną możliwością w Orange jest oferta Zetafon w taryfach na kartę. W ramach tej oferty klienci mają utrzymać ważność połączeń wychodzących przez określony w umowie czas. Otrzymują za to tańszy telefon niż w ofercie na kartę oraz możliwość korzystania z dostępnych taryf prepaidowych, z wyjątkiem niektórych promocji.

Korzystacie z oferty mix? Jeśli tak, to na którego operatora się zdecydowaliście? Zapraszam do wypowiadania się w komentarzach.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =