Mobile Oferty mix - porównanie

Oferty mix – porównanie

-

W MixPlusie wybieramy kwotę comiesięcznego doładowania, które będziemy mieli wykonać oraz ilość zasileń, na jakie podpiszemy umowę. Im częściej zasilamy swoje konto, tym szybciej skończy się nasza umowa. Dodatkowym plusem tej oferty jest fakt, że wszystkie usługi obniżające koszty połączeń możemy aktywować z kwoty zasilenia. Oznacza to, że całość zasilenia możemy wykorzystać np. na zakup pakietów wewnątrzsieciowych minut, SMS-ów lub transferu danych. Dodatkowo, jeśli w ciągu jednego miesiąca zasilimy konto trzykrotnie, to w ciągu kolejnych 3 miesięcy nie musimy już go doładowywać.

W ofercie Play Mixtura użytkownicy podpisują umowę na określone zobowiązanie. Oznacza to, że w praktyce wybieramy kwotę wartości całej umowy i od niej uzależniona jest cena promocyjna telefonu. Wybierając na przykład umowę wartą 600 zł, zobowiązujemy się zasilić swoje konto na łączną kwotę 600 zł, nie dłużej jednak niż we wskazanym w umowie terminie, na przykład trzech lat. Można więc zakończyć swoją umową pierwszego dnia dokonując zasilenia na łączną kwotę z umowy, a następnie przez kolejne 3 lata możemy wykorzystywać zgromadzone środki na wszystkie usługi. Możemy również wykorzystać środki na zakup promocyjnych pakietów.

W T Mobile mamy wybór. Możemy podpisać umowę na określony czas zobowiązania lub na określoną liczbę zasileń. W obu przypadkach dostaniemy zupełnie inną ofertę, różniącą się przede wszystkim cenami podstawowymi oraz dodatkowymi pakietami, możliwymi do aktywacji. Wybierając określony czas umowy, zobowiązujemy się do utrzymania ważności połączeń wychodzących przez określony umową termin. Ważność połączeń wychodzących wydłużamy w taki sam sposób jak zwykłą ofertę na kartę.

W sieci Orange klienci mogą wybrać standardowy mix zawierany na określony czas, w ramach którego otrzymują co miesiąc rachunek telefoniczny oraz wliczoną w abonament liczbę minut. Ta oferta niczym nie różni się od abonamentowej. Jedyna różnica jest taka, że telefony są nieco droższe oraz że klient nie otrzyma na rachunku więcej niż kwota zobowiązania. Po wykorzystaniu minut, w celu dalszego wykonywania połączeń musi on doładować konto tak jak klienci na kartę

Inną możliwością w Orange jest oferta Zetafon w taryfach na kartę. W ramach tej oferty klienci mają utrzymać ważność połączeń wychodzących przez określony w umowie czas. Otrzymują za to tańszy telefon niż w ofercie na kartę oraz możliwość korzystania z dostępnych taryf prepaidowych, z wyjątkiem niektórych promocji.

Korzystacie z oferty mix? Jeśli tak, to na którego operatora się zdecydowaliście? Zapraszam do wypowiadania się w komentarzach.

Poprzedni artykułTekken online
Następny artykułTańsze połączenia w mixie
Marcin Łabuś

Marcin Łabuś – absolwent zarządzania specjalizujący się w zastosowaniu narzędzi promotion-mix w działalności polskiego sektora telekomunikacyjnego oraz bankowego. Doświadczenie zdobywał przez rozwijanie swoich zainteresowań. Praca to dla niego pasja. Twórca i właściciel portalu telekomunikacyjnego „Simplik.pl”.


Nasz specjalista pisze o sobie:

W 2011 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuję się w zastosowaniu narzędzi marketingu w usługach telekomunikacyjnych i bankowych. Zastosowanie elementów marketingu-mix stało się moją pasją podczas studiów, zaś szeroką wiedzę z zakresu bankowości i telekomunikacji mobilnej zdobyłem realizując swoje zainteresowania.

Interesuję się również tematyką inwestycji giełdowych oraz psychologią graczy giełdowych. Silne emocje na giełdzie sprawiają, że nawet najlepsze strategie inwestycyjne nie dają oczekiwanych rezultatów. Psychika graczy jest więc przeszkodą w racjonalnym podejmowaniu decyzji.

Wolny czas spędzam podróżując i odkrywając nowe ciekawe miejsca. Uwielbiam wycieczki rowerowe i spacery po górach.

Zainteresowanych tematyką telekomunikacji zapraszam do współpracy przy tworzeniu alternatywnego portalu – Simplik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co znaczy speed dating? Imprezy dla singli

Pojęcie „singiel” można definiować wielorako. Z jednej strony nie są to osoby samotne, z drugiej – poszukują one bliskości. Dobrze czują się w stanie, który w większości określają jako dobrowolny wybór, ale też nie stronią od imprez przeznaczonych stricte dla nich.

Jak działa doładowanie konta w telefonie na kartę?

W chwili obecnej operatorzy umożliwiają nam wiele sposobów doładowania konta w „telefonach na kartę”. Usługi na kartę, tym różnią się od ofert abonamentowych, że aby z nich skorzystać najpierw musimy posiadać środki na nasze połączenia wychodzące. Są to więc usługi przedpłacone.

Zobacz też

Wrocławski Rower Miejski – co to jest?

W krajach Europy Zachodniej stający na ulicy rower miejski, które każdy może pożyczyć, a następnie po dojechaniu do celu oddać je jest standardem. W Polsce takie systemy komunikacyjne, które mają ułatwić przemieszczanie się, są nowinką turystyczną.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: