Tańsze połączenia w mixie

Mobile    
ocena

W przeciwieństwie do ofert abonamentowych, klienci mixa mogą korzystać z aktualnych promocji pakietowych, obniżających koszty połączeń. Zobaczmy, jakie promocje oferują różni operatorzy dla klientów mix.

Tańsze połączenia w mixie

photoxpress.com

W ofercie Zetafon w Orange klienci korzystają z aktualnych promocji operatora, przygotowanych dla ofert na kartę. Są wśród między innymi: nieograniczone połączenia z numerami Orange za 10 zł, ważne przez 14 dni czy pakiety tanich połączeń wewnątrz sieci takich jak MultiPOP, POPGadane czy chociażby pakiet 1 grosz za SMS.

Zupełnie inaczej sytuacja prezentuje się w przypadku klientów Orange Mix. Otrzymują oni wyłącznie dodatkowy prezent do swojej umowy, na przykład minuty wieczorami i w weekendy do Orange lub wybrany numer wewnątrz sieci. Wszystkie dodatkowe promocje oferowane dla tej taryfy płatne są dodatkowo ponad comiesięczną kwotę zobowiązań.

W Miksie na czas od T Mobile użytkownicy otrzymują możliwość aktywacji dodatkowych pakietów, takich jak: 45 minut w sieci i na numery stacjonarne za 9 zł oraz 600 SMS-ów wewnątrz sieci za 6 zł. W Miksie na liczbę zasileń korzystać możemy dodatkowo z następujących promocji: Wszędzie rozmawiaj (30 minut międzynarodowych lub w roamingu wymiennych na 30 SMS-ów lub MMS-ów wysyłanych za granicę z Polski lub z zagranicy do krajów Unii Europejskiej), Zawsze rozmawiaj (nieograniczone połączenia z numerami sieci T Mobile w kraju i za granicą w cenie 49 zł miesięcznie).

Dodatkowo można korzystać z pakietów obniżających koszty rozmów wewnątrz sieci wieczorami oraz w weekendy (200 minut za 10 zł lub 500 minut za 20 zł) lub z wybranym numerem w sieci o każdej porze (200 minut za 10 zł). Za 5 zł można otrzymać również pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci.

W ofercie Play Mixtura klienci mogą dodatkowo dokupić pakiety internetowe oraz nieograniczone połączenia w ramach sieci Play, zwane Stanem Darmowym. Cena za usługi zależy od wybranego planu taryfowego.

Klienci MixPlusa mogą aktywować stałą opłatę za połączenia wewnątrz sieci, w ramach której klient otrzymuje stawkę 39 groszy za całe połączenie, bez względu na długość jego trwania. Dodatkowo klienci przedłużający umowę otrzymują stawkę w wysokości 29 groszy. Aktywacja usługi kosztuje 1 zł. Wybrany numer w Plusie lub na stacjonarne kosztuje nas w tej ofercie 5 zł miesięcznie i możemy wybrać do pięciu takich numerów. Można również wybrać numery z sieci T Mobile i Orange, wówczas opłata za minutę połączenia z tymi numerami wynosić będzie 19 groszy.

Ciekawą propozycją jest również pakiet 250 SMS-ów do wszystkich sieci, za który zapłacić musimy 10 zł. Oznacza to, że za każdego SMS-a do wszystkich sieci zapłacić można tylko 4 grosze.

Aktualne szczegóły konkretnych ofert znajdziemy na stronach operatorów.

Korzystacie z mixu, abonamentu czy może z telefonu na kartę? Którą z opcji uważacie za najlepszą? Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =