Figura wiolonczela - jak się ubrać?

Moda    
ocena

Każda kobieta jest świadoma, zarówno swoich największych atutów, jak i mankamentów. Nie każda jednak potrafi w zależności od tego, co w niej najpiękniejsze i warte wyeksponowania, a co do ukrycia i zatuszowania, dobrać dla siebie odpowiedni strój. Właśnie wtedy na pomoc przychodzą styliści, którzy nie tylko doradzają co ubrać, ale także przede wszystkim pomagają w określeniu jakiego rodzaju figurę ma kobieta, aby ta już sama potrafiła dobrać dla siebie garderobę.

Jednym z typów kobiecych figur, których styliści doliczyli się w sumie dwanaście, jest wiolonczela. Biorąc pod uwagę kształt tego instrumentu w rzeczywistości, nazwa ta doskonale oddaje uroki kobiety, mającej sylwetkę o tym kształcie. Kobietę wiolonczelę charakteryzują przede wszystkim duże, kształtne piersi, krótka, ale zaznaczona talia, duże biodra, szeroka pupa, wydatne uda i kształtne i szczupłe łydki. Ten typ figury posiada znana i niezwykle kobieca Monica Bellucci. I choć z opisu mogłoby się wydawać, że kobieta o takiej figurze nie może być zbyt atrakcyjna, patrząc na panią Bellucci od razu widać, że było się w błędzie.

Jednak aby nie uczynić z tej figury prawdziwego modowego nieporozumienia należy przestrzegać pewnych zasad. Przede wszystkim należy unikać obcisłych jeansów, rurek, spodni z satyny oraz skóry, ponieważ uczynią one z ponętnych i krągłych bioder oraz kobiecych ud, masywne i zbyt grube kształty. Podobnie ołówkowe spódnice i mini. Należy również zrezygnować z botków do kostki lub nieco ponad nią, ponieważ optycznie skracają one nogę i odbierają atrakcyjny wygląd zgrabnym łydkom.

Tymczasem kobieta wiolonczela powinna szczególny nacisk położyć na podkreślenie swoich największych atutów jakimi są ponętne kobiece kształty w postaci pełnych piersi i będących prawdziwą kwintesencja kobiecości kształtnych bioder. Powinna więc nosić głęboki dekolty, najlepiej w kształcie litery V, obcisłe marynarki zapinane na jeden guzik. Płaszcze wiolonczeli powinny być zapinane na jeden rząd guzików i lekko rozszerzać się ku dołowi. Poza tym w przypadku takiej figury warto zdecydować się na spódnice z klinami, mocnych i zdecydowanych kolorów i wzorów. Doskonałymi spodniami dla kobiety o tak kobiecych kształtach wbrew pozorom nie są obcisłe spodnie, ale te o lekko rozszerzonych nogawkach, najlepiej zaprasowanych w kant i zakończonych delikatnymi mankietami. Buty, w których kobieta wiolonczela będzie prezentowała się najlepiej to koturny, które nadadzą sylwetce harmonii i równowagi.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
4.20
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 2 =