Jak dobrać bieliznę?

Moda    
ocena

Każda kobieta pragnie zawsze wyglądać atrakcyjnie, kusząco i modnie. Właściwe dobrana i skomponowana bielizna, choć skrzętnie skrywana pod odzieżą sprawia, że kobiety czują się atrakcyjne i pożądane dzięki samej świadomości jej noszenia.

Jak dobrać bieliznę?

photoxpress.com

Aby spełniała te warunki musi być przede wszystkim odpowiednio dobrana i dopasowana pod względem kroju, fasonu, koloru czy w zależności od figury i atutów, które chcemy wyeksponować.

Najważniejszy jest odpowiedni dobór bielizny ze względu na figurę kobiety. Stąd tak ważny jest wybór odpowiedniego biustonosza. W zależności od wielkości i kształtu piersi, należy określić, najlepiej poprzez przymierzanie każdego z nich, w którym piersi prezentują się najlepiej i który z nich pasuje najlepiej do kształtu i ułożenia biustu. Kobiety o małych piersiach powinny zdecydować się na zakup biustonosza typu push-up, który ładnie i estetycznie zbiera piersi i delikatnie „wypycha” je do góry i ku przodowi, sprawiając, że nawet te najmniejsze będą prezentowały się bardzo korzystnie. Natomiast panie piersiach nieco większych i pełniejszych, muszą pamiętać o tym, aby miseczka dokładnie zbierała całą pierś oraz aby biustonosz pod biustem przylegał ściśle do ciała.

Przy wyborze odpowiedniego biustonosza należy kierować się kilkoma wskazówkami. Najpierw należy zebrać odpowiednią miarę biustu i pod biustem. Następnie należy dokonać wyboru odpowiedniej miseczki. Powinna ona dokładnie zbierać całą pierś, nie powinna zostawiać zbyt dużo luźnego miejsca, ani też zbyt mocno jej zgniatać. Jego rolą jest bowiem odpowiednie podtrzymywanie biustu oraz jego unieruchomienie, a nie uciskanie. Należy również pamiętać, aby nigdy nie kupować bielizny na oko, bez przymierzenia, o ile jest to możliwe.

Innym istotnym faktem jest odpowiedni dobór bielizny ze względu na strój jaki na nią założymy. Z całą pewności należy trzymać się pewnych kolorystycznych tonacji. Nie należy pod białą bluzkę zakładać kolorowego biustonosza, jeżeli chcemy wyglądać elegancko i schludnie. Do letnich bluzek i sukienek z fantazyjnie wiązanymi i zakładanymi ramiączkami i głębokimi dekoltami dobrze jest wybrać taki biustonosz, który nie będzie wystawał spod ubrania, ponieważ wygląda to bardzo nieestetycznie.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku majtek. Nie powinny być one zbyt opięte, aby nie odznaczać się zbytnio pod spodniami. Również i tutaj należy trzymać się zasady zachowania kolorów, aby spod jasnych spodni nie prześwitywały kolorowe figi.

Jeżeli chodzi o bieliznę pewną rewolucję stanowi tutaj bielizna wyszczuplająca, która w żadnym wypadku nie musi spełniać wymogów estetycznych, a służy jedynie wyszczupleniu i ukryciu zbędnych fałdek.

Czym kierujecie się podczas wyboru bielizny? Czekam na Wasze komentarze.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 5 =