Jakie dodatki do czerwonej sukienki?

Moda    
ocena
Czerwony stosowany na większych powierzchniach może nastręczyć trudności. Jednak nie warto rezygnować z tego interesującego koloru, gdyż jak żaden inny ożywia strój i przykuwa uwagę.

Jakie dodatki do czerwonej sukienki?

http://pixabay.com

Ze wszystkich elementów garderoby, na które możesz się zdecydować, wybierając ostrą strażacką czerwień, karmin czy burgund - postaw na sukienkę.

Wiele zależy od jej kroju, ale również od odcienia, jaki wybierzecie. Jesienią przykładowo od kilku lat powraca burgund w wersji od stóp do głów, zgodnie zatem z tym trendem wybierzcie dodatki w tym samym kolorze. Jeśli postawicie na grube, prążkowane rajstopy w odcieniu sukienki, to nieco złagodzicie jej charakter i jednocześnie wydłużycie nogi, szczególnie jeśli spódnica będzie miała krój ołówkowy, za kolano.

Jeśli monochromatyczny trend wam nie odpowiada, możecie wybrać dwie drogi – albo wybrać dodatki wokół tej samej gamy kolorystycznej, tylko o innym odcieniu. Albo zdecydować się na uspokojenie ostrego koloru spódnicy, wybierając dodatki w stonowanych barwach – np. w beżu, nude, jasnych brązach czy odcieniach ziemi. Takie wyjście jest doskonałe dla mniej pewnych siebie kobiet, które nie lubią mocno epatować kobiecością.

Wybór dodatków do czerwonej spódnicy jest też zależy od materiału, z jakiego spódnica została uszyta i ilości zdobień na niej umieszczonych. Zasadniczo trzymamy się tego, by dodatki były tym skromniejsze, im bogatsza spódnica. Wiele zależy też od pozostałych akcesoriów – torebek  i butów. Jeśli ubieramy mocne buty, torbę to możemy również pozwolić sobie na mocny dodatek – delikatna biżuteria, zegarek wyglądałyby śmiesznie i dziecinnie.

UWAGA!
Decydując się na górę do naszej spódnicy, starajcie się wybierać podobne materiały, z jakich jest zrobiona. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z ostrą, strażacką czerwienią.

A Wy jakie dobrałybyście dodatki do czerwieni? Macie inne fajne propozycje? Dajcie znać!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =