Czerwone paznokcie - jak uzyskać najlepszy efekt?

Paznokcie    
ocena

Wszelkie odcienie czerwieni są zawsze modne, niezależnie od epoki. Mogą to więc być tonacje jak: smakowita wiśnia, krwista czerwień, szlachetny burgund, tycjanowski rudy a nawet pomidorowy. Każdy z nich przykuje uwagę do naszych dłoni a nam doda seksapilu.

Czerwone paznokcie - jak uzyskać najlepszy efekt?

sxc.hu

Zasady lakierowania paznokci na czerwono:
1.Warto dobrać barwę emalii do takich dodatków jak: torebka, pasek, buty lub ozdoby. Kiedyś ważne było aby to części garderoby harmonizowały miedzy sobą. Obecnie taki trend jest zbyt tradycyjny i warto zdecydować się na kaprys doboru koloru kreacji do lakieru na naszych paznokciach.
2.Mocnym akcentem byłoby podkreślenie ust tym samym kolorem, którym zostały pomalowane paznokcie. Oczywiście jest to zalecane tylko wtedy, jeśli makijaż oczu nie jest typu „przydymione oko”. Jest on sam w sobie tak efektowny, iż czerwone usta odwróciłby tylko uwagę od oczu.
3.Nałożenie czerwonego lakieru wymaga dużej precyzji. Paznokcie muszą być zadbane i wypielęgnowane wręcz perfekcyjnie. Trzeba usuwać wszelkie ślady „wyjechania” lakierem na naskórek. Niedoskonałości tego typu usuwaj za pomocą patyczka kosmetycznego, umoczonego w acetonie.
4.Jeśli w trackie codziennych aktywności lakier odpryśnie- nie zamalowuj braków, bo będzie to wyglądać nieestetycznie. Lepiej jest zmyć stary lakier i nałożyć nowy.
5.Czerwona emalia zawsze świetnie harmonizuje z ubraniami w czarnym kolorze. Nie bój się więc, iż będziesz wyglądać smutno - czerwone paznokcie i dodatki, typu buty, pasek lub torebka-bardzo cię ożywią i podkreślą twoją kobiecość.
6. Pamiętaj, aby zawsze nakładać bazę po lakier do paznokci w odcieniu czerwieni. Inaczej twoja płytka może ulec przebarwieniu.
7.Czerwone emalie wspaniale prezentują się nie tylko na dłoniach, ale również na stopach. Nie ma nic bardziej kobiecego niż paznokcie w tym kolorze w oprawie eleganckich sandałków lub butów z odkrytymi palcami.
8.Lakier w takim kolorze pasuje na każde większe wyjście. Jeśli idziemy na koncert rockowy wybierzmy głęboką czerwień, nawet taka przechodzącą w czerń. Jeśli mamy suknię wieczorową warto zdecydować się na tradycyjną czerwień lub burgund. Jeśli jesteśmy osobami o pogodnym usposobieniu, nie bojącymi się zabawy kolorami - wybierzmy ostre czerwienie, wpadające w pomarańcz lub w kolorze podobne do pomidora.

Dlaczego szukacie takich informacji? Czy okazały się pomocne?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =