Paznokcie Czerwone paznokcie - jak uzyskać najlepszy efekt?

Czerwone paznokcie – jak uzyskać najlepszy efekt?

-

Zasady lakierowania paznokci na czerwono:
1.Warto dobrać barwę emalii do takich dodatków jak: torebka, pasek, buty lub ozdoby. Kiedyś ważne było aby to części garderoby harmonizowały miedzy sobą. Obecnie taki trend jest zbyt tradycyjny i warto zdecydować się na kaprys doboru koloru kreacji do lakieru na naszych paznokciach.
2.Mocnym akcentem byłoby podkreślenie ust tym samym kolorem, którym zostały pomalowane paznokcie. Oczywiście jest to zalecane tylko wtedy, jeśli makijaż oczu nie jest typu „przydymione oko”. Jest on sam w sobie tak efektowny, iż czerwone usta odwróciłby tylko uwagę od oczu.
3.Nałożenie czerwonego lakieru wymaga dużej precyzji. Paznokcie muszą być zadbane i wypielęgnowane wręcz perfekcyjnie. Trzeba usuwać wszelkie ślady „wyjechania” lakierem na naskórek. Niedoskonałości tego typu usuwaj za pomocą patyczka kosmetycznego, umoczonego w acetonie.
4.Jeśli w trackie codziennych aktywności lakier odpryśnie- nie zamalowuj braków, bo będzie to wyglądać nieestetycznie. Lepiej jest zmyć stary lakier i nałożyć nowy.
5.Czerwona emalia zawsze świetnie harmonizuje z ubraniami w czarnym kolorze. Nie bój się więc, iż będziesz wyglądać smutno – czerwone paznokcie i dodatki, typu buty, pasek lub torebka-bardzo cię ożywią i podkreślą twoją kobiecość.
6. Pamiętaj, aby zawsze nakładać bazę po lakier do paznokci w odcieniu czerwieni. Inaczej twoja płytka może ulec przebarwieniu.
7.Czerwone emalie wspaniale prezentują się nie tylko na dłoniach, ale również na stopach. Nie ma nic bardziej kobiecego niż paznokcie w tym kolorze w oprawie eleganckich sandałków lub butów z odkrytymi palcami.
8.Lakier w takim kolorze pasuje na każde większe wyjście. Jeśli idziemy na koncert rockowy wybierzmy głęboką czerwień, nawet taka przechodzącą w czerń. Jeśli mamy suknię wieczorową warto zdecydować się na tradycyjną czerwień lub burgund. Jeśli jesteśmy osobami o pogodnym usposobieniu, nie bojącymi się zabawy kolorami – wybierzmy ostre czerwienie, wpadające w pomarańcz lub w kolorze podobne do pomidora.

Dlaczego szukacie takich informacji? Czy okazały się pomocne?

Joanna Rayzacher

Joanna Rayzacher - skończyła studia socjologiczne i dziennikarskie. Pracowała w portalach zajmujących się tematyką kobiecą, związaną z pielęgnacją ciała i wizażem (m.in.: kobiety.pl), czasopismach (m.in.: "Moda&Styl", "Dzieciaki") oraz w radiu. Od 2009 roku współpracuje z magazynem "Pro-KREACJA" i zajmuje się projektami społecznymi w fundacji "Dbam o Zdrowie".

Nasz specjalista pisze o sobie:

Zawsze lubiłam obserwować ludzi, interesowało mnie co mówią i myślą, także co mogą zrobić, aby czuć się lepiej.

Praktyki dziennikarskie odbyłam w portalu Rossnet.pl, zajmującym się tematyką dotyczącą urody oraz zdrowia. W przeszłości współpracowałam (przez kilka lat) z pismem „Moda&Styl”, gdzie pisałam artykuły dotyczące tematyki lifestylowej (na przykład artykuł o subkulturze lolit), jak również przeprowadzałam wywiady, m.in.: rozmowę z projektantem mody - Wojtkiem Dziedzicem oraz twórcą nowatorskich projektów designerskich - Tomkiem Rygalikiem.

W piśmie „Dzieciaki” byłam autorką artykułów dotyczących diagnoz problemów społecznych oraz sposobów ich rozwiązania (przemoc w rodzinie, tolerancja), jak również problemami zdrowotnymi (ciąża, wcześniaki, anomalie). W portalu Kobiety.pl. pisałam m.in.: reportaże o popularności lumpeksów, eseje o atrakcyjności fizycznej, kulturze masowej, dandyzmie oraz felietony.

Obecnie współpracuję z magazynem „Pro-KREACJA”. Zawodowo jestem związana z Fundacją „Dbam o Zdrowie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Faworki – przepis

Faworki to tradycyjne chrupiące ciasteczka smażone najczęściej w Tłusty Czwartek. Nazywane są one również chrustem albo chruścikiem, w zależności od regionu lub miejsca pochodzenia. Podobnie jak w przypadku pączków czy innych tradycyjnych domowych wypieków czy potraw, każda pani domu modyfikuje klasyczny przepis.

Co to jest smartfon?

Czym tak naprawdę różni się smartfon od zwykłego telefonu? Biorąc nową aktywację u operatora, lepiej wziąć zwykły telefon, a może nowoczesny smartfon?

Zobacz też

Papryka marynowana – przepisy

Marynowanie warzyw to obok kiszenia, zamrażania i suszenia jeden ze sposobów ich przechowywania oraz podawania w jesienno - zimowym okresie. Marnuje, czyli utrwala się za pomocą zalewy przyrządzonej z octu, rozrobionego w odpowiedniej ilości wody, soli i cukru.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: