Paznokcie Jak malować kwiatki na paznokciach krok po kroku?

Jak malować kwiatki na paznokciach krok po kroku?

-

Jest bardzo dużo sposobów robienia kwiatuszków, i równie wiele wzorów, poniżej podane są tylko niektóre:

Kwiatki na brązowym tle
Potrzebujemy: lakieru podkładowego, białego, srebrnego linera, brązowego lakieru.
To zdobienie warto zrobić na dłuższych paznokciach lub tipsach, jeżeli mamy krótkie można je zrobić wtedy z jednym kwiatkiem.

1. Lakierem podkładowym malujemy paznokcie.
2. Dwukrotnie przemalowujemy brązowym lakierem.
3. Ważne by zdobienia zrobić na mokrym lakierze.
4. Robimy białe kropki wokół siebie na środku paznokcia, to samo powtarzamy na dole paznokcia po dwóch końcach.
5. Linerem przecinamy kropeczki aby nadać im formę listków.
6. Pośrodku każdego kwiatuszka robimy srebrnym linerem kropki.
7. Od srebrnego środka można zrobić promieniste, srebrne linie ale tylko od środkowego kwiatka, w przeciwnym razie będzie tego za dużo.
8. Gdy zdobienie wyschnie, pokrywamy lakierem utwardzającym.


Różowy kwiat
Do wykonania tego zdobienia, oprócz lakieru utwardzającego i podkładowego, potrzebujemy różowego linera, czarnego i białego lakieru. Również i w tym wypadku najładniej zdobienie będzie wyglądać na długich paznokciach.

1. Malujemy paznokcie lakierem podkładowym.
2. Następnie, malujemy dwukrotnie białym lakierem paznokcie.
3. Z boku paznokcia, czarnym linerem robimy mniej więcej w środku kropeczkę -od niej malujemy 3 duże płatki kwiatka. Od każdego płatka robimy czarne malutkie kropeczki promieniście do drugiego końca paznokcia.
4. Różowym linerem wypełniamy płatki kwiatka, jak również nanosimy malutkie różowe kropeczki na czarne.
5. Gdy zdobienie wyschnie, pokrywamy je lakierem utwardzającym.

kwiatki na paznokcie wykonanie

Fot. Marta Pardyak

Jaki wzorek na paznokciach jest Waszym ulubionym? Dlaczego?

Marta Pardyak

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak przystroić samochód na wesele?

Samochód Młodej Pary powinien być wyjątkowy. Stopniowo odchodzi się od sztucznych, plastikowych dekoracji, zastępując je prawdziwymi arcydziełami florystów.

Lokata rentierska – co to jest?

Lokaty pomimo znacznego spadku oprocentowania, nadal są najchętniej wybieranymi produktami finansowymi, mającymi na celu gromadzenie kapitału. Istnieją trzy podstawowe rodzaje lokat, przy czym porównując oferty banków możemy natrafić na kilkanaście różnych produktów, w obrębie jednej tylko instytucji. Dzieje się tak ponieważ banki chcą jak najbardziej urozmaicić swoją ofertę, przyciągając tym samym klienta. Do podstawowych typów lokat należą terminowe dynamiczne i rentierskie. Terminowe zobowiązują klienta do pozostawienia środków w depozycie, przez określony w umowie czas trwania lokaty.

Zobacz też

Jak wychować dziecko na dobrego człowieka?

Każdy rodzic pragnie wychować swoją pociechę na dobrego i uczciwego człowieka. Jednakże, aby tego dokonać należy bacznie obserwować swoje dziecko i starać się eliminować próby negatywnych zachowań jeszcze w zarodku. Rodzice powinni wiedzieć, iż nie ma skutecznej jednej metody, aby dobrze wychować dziecko.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: