Paznokcie Jak ozdobić tipsy airbrush?

Jak ozdobić tipsy airbrush?

-

Zdobienie tym sposobem paznokci jest bardzo efektywne, a co ważne dla każdej stylistki jest mniej kosztowe od standardowego zdobienia: koszt farb airbrush jest niższy od kosztu lakierów, zakup wyposażenia to wydatek jednorazowy. Równie dużą zaletą airbrush jest to, iż farby można ze sobą mieszać, wedle upodobania klientek (w przeciwieństwie do lakierów), w dodatku schną one bardzo szybko.

Airbrush jest wielofunkcyjne, służy w opalaniu natryskowym, zdobieniu paznokci, tatuaży, a nawet i włosów. Zdobienie airbrushem krok po kroku:

Fioletowe serca na białym tle
Potrzebujemy: lakieru podkładowego, szablonu z wzorem i zdobieniem brzegowym, farby do airbrush w kolorze: białym, białym perłowym, i fioletowym, utwardzacz do airbrush, lakier utwardzający.

 • Krok pierwszy

  Malujemy paznokcie lakierem podkładowym.

 • Krok drugi

  Następnie, wszystkie paznokcie malujemy białą perłową farbą, tak aby równomiernie pokryła płytkę paznokcia.

 • Krok trzeci

  Ponad krawędzią paznokcia przykładamy szablon, malujemy białą matową farbą.

 • Krok czwarty

  Zanim zdejmiemy szablon, upewnijmy się że farba jest sucha by nie zniszczyć zdobienia.

 • Krok piąty

  Przykładamy szablon nad pierwszym zdobieniem, malując tym razem farbą fioletową.

 • Krok szósty

  W przeciwległym punkcie paznokcia, wykonujemy to samo – tzn. przykładamy szablon najpierw z białą farbą, a następnie z fioletową.

 • Krok siódmy

  Nakładamy warstwy tak, aby efekt końcowy był widoczny i zadowalający.

 • Krok ósmy

  Pokrywamy zdobienia utwardzaczem airbrush.

 • Krok dziewiąty

  Malujemy lakierem utwardzającym.

 • Stylizacja paznokci metodą airbrush, jest formą wyrazu artystycznego, pozwala na stworzenie trójwymiarowych zdobień, przeniesienie się do świata fantazji i marzeń.

  Jak często decydujecie się na wykonanie manicure’u w domu? Co zazwyczaj wtedy robicie?

Marta Pardyak

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zatrudnianie emerytów – informacje

Wyobraźmy sobie, że nasz najlepszy pracownik, wysokiej jakości specjalista osiąga wiek emerytalny, czy może nadal pracować w Twojej firmie? Jeśli tak, to na jakich zasadach? Oczywiście warunki zatrudnienia mogą być takie same jak przed uzyskaniem przez nią prawa do świadczeń emerytalnych, a mogą zostać również zmienione. W zależności od potrzeby możemy zmienić wymiar pracy danej osoby, np. zmniejszyć etat, albo zmienić wysokość wynagrodzenia. W przypadku zatrudniania na umowę na czas nieokreślony wcześniejszy okres pracy należy wliczyć do stażu pracy, od którego zależy długość okresu wypowiedzenia. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości zatrudnienia takiej osoby na okres próbny.

Modne rajstopy na jesień i zimę

Wydawałoby się, że trudno mówić o trendach w dziedzinie tak wąskiej jak rajstopy. Nic bardziej mylnego.

Zobacz też

Stwardnienie rozsiane – objawy, badania

Stwardnienie rozsiane to choroba, której przyczyny nie zostały poznane. Jej istotą są zmiany demielinizacyjne, które pojawiają się w centralnym układzie nerwowym. Obraz kliniczny pacjenta może być bardzo różny ze względu na to, że u każdego chorego występować mają prawo nieco inne symptomy choroby.

Fasolki wszystkich smaków

Harry Potter chyba już na zawsze na dobre zagościł w sercach osób dorosłych i dzieci. To książka, która już...

Wybierz oryginalną i piękną torebkę

Każda kobieta chce świetnie wyglądać w różnych okolicznościach. Zależy nam na niebanalnych stylizacjach, które dodają nam uroku. Chętnie inspirujemy...

Może Cię zainteresuje: