Paznokcie Jak przykleić tipsy bez kieszonki?

Jak przykleić tipsy bez kieszonki?

-

Pomysł tipsów bez kieszonki zainicjował Tom Holcomb, mistrz stylizacji paznokci. Tipsy bez kieszonki są bardziej uniwersalne, jednak styliści przeważnie stosują je do płytki problematycznej – ponieważ łatwiej dopasowują się do paznokci bardziej wypukłych, przy których byłby problem z naklejeniem tipsów z kieszonką. Zaletą tego rodzaju tipsów jest również większa odporność na pękanie wolnego brzegu tipsa.

Na początku trzeba dobrać odpowiednie rozmiary tipsów do paznokci. Warto poświęcić temu chwilę, żeby potem nie skończyć niedopasowanymi tipsami. Teraz przyszła kolej na przyklejanie tipsów.

 • Krok pierwszy

  Nanosimy niewielką ilość kleju na środek spodniej części tipsa, oraz po bokach, a także przy wolnej krawędzi paznokcia.

 • Krok drugi

  Przykładamy tips do płytki, tak aby po dociśnięciu znajdował się na paznokciu w wyznaczonym miejscu.

 • Krok trzeci

  Przykładamy tips pod kątem 45 stopni maksymalnie do 1/3 płytki paznokcia. Powoli opuszczamy tips, obserwując jak klej przesuwa się w kierunku wału paznokciowego.

 • Krok czwarty

  Kiedy tips jest na odpowiednim miejscu, dociskamy go delikatnie, aby pozbyć się powietrza znajdującego pod nim.

 • Krok piąty

  Za pomocą gilotynki obcinamy tipsa do wymaganej długości. Gilotyna powinna mieć ostre ostrze – w przeciwnym razie tips przy cięciu będzie się zginał, a na końcówce pojawią się białe linie.

 • tipsy bez kieszonki zakłądanie

  photoxpress.com

  Jak często robicie manicure u kosmetyczki? Na co najczęściej się decydujecie?

Poprzedni artykułZakwas na chleb – przepis
Następny artykułNa czym polega perwersja?
Marta Pardyak

Marta Pardyak – absolwentka Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagielońskiego. Doświadczony kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia i kursy kosmetyczne. Współpracuje z serwisami zajmującymi się tematyką Zdrowia i Urody.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją wielką pasją, nie tylko zawodową, jest kosmetologia oraz wszelkie związane z nią zagadnienia. Piękno pochodzi z duszy, wystarczy to po prostu pokazać! Bardzo lubię doradzać innym osobom w sprawach pielęgnacji i urody, sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Równie mocno interesuje mnie moda oraz trendy. Ikoną mody jest dla mnie Audrey Hepburn oraz Marilyn Monroe. Po dziś dzień mała czarna nie wychodzi z mody, a w ostatnim sezonie Ray-Bany, zapoczątkowane w noszeniu przez Audrey, zrobiły furorę.

Wolne chwile spędzam na uprawianiu sportu lub czytaniu książek, szczególnie tych z literatury kobiecej. Uważam że w życiu najważniejsze jest być sobą, realizować swoje marzenia oraz dążyć do upragnionego celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Telemarketing – poradnik

Na sam dźwięk słowa telemarketing skóra...

Jak przekonać rodziców do piercingu?

Piercing oznacza inaczej przekłuwanie i kolczykowanie. Nastolatki przekłuwają różne części ciała, w które wprowadzane są kolczyki. Piercing często spotyka się z reakcją negatywną rodziców, a nastolatek ma trudne zadanie przekonania ich do tego. Jeśli jesteś nastolatkiem, rozpoczynając rozmowę, musisz zachować spokój. Pokaż, że to nie jest tylko twój wymysł czy zachcianka, a sprawa, na której bardzo Ci zależy.

Zobacz też

Jak oswoić chomika?

Przyniesiony do nowego domu chomik znajduje się w dużym stresie, musimy mu dać czas na zaznajomienie się z nowym miejscem. W jego klatce koniecznie musi się znaleźć schronienie, gdzie zwierzątko nie będzie niepokojony i może spokojnie odpoczywać.

Aranżacja salonu: gdzie najlepiej ustawić telewizor?

Urządzając salon i wybierając do niego meble, często myślimy także o telewizorze. Nie da się ukryć, że ten sprzęt...

Co zrobić, gdy uszkodzi się matryca do laptopa?

Laptop to dla wielu z nas sprzęt codziennie wykorzystywany do pracy. Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że wiele osób...

Może Cię zainteresuje: