Paznokcie na studniówkę

Paznokcie    
ocena

Przygotowania do studniówki trwają długo. Jest to moment wyjątkowy, gdyż jest to pierwsza impreza tego typu dla każdego z uczestników. Szczególnie dziewczęta chcą na tym balu wyglądać pięknie. W trakcie wyboru sukni czy fryzury nie zapominajmy o paznokciach, które również powinny wyglądać odpowiednio wyjątkowo tego wieczoru.

Paznokcie na studniówkę

sxc.hu

Manicure powinien pasować do wybranej przez nas kreacji oraz makijażu. Trudno mówić o modzie w tym zakresie, ale na pewno należy uwzględniać trendy panujące w danym sezonie.

1. Osoby lubiące błyszczeć (dosłownie i w przenośni) mogą uwzględnić w stylizacji paznokci takie ozdobne elementy jak:

- dżety
- cyrkonie
- kryształy
- brokat
- perełki
- paciorki

2. Dziewczęta lubiące styl emo mogą zdecydować się na czarne paznokcie, odpowiednio ożywione  kolorowym brokatem, umalowane w szachownicę, paski  lub w inne, przykuwające uwagę wzory.

3. Można również umalować paznokcie na rożne kolory (naprzemiennie):

- czarna i biała emalia
- różowa i fioletowa
- czerwona i czarna
- żółta i zielona

Zawsze pokryjmy paznokcie lakierem utwardzającym (zwanym top coat). Możemy się zdecydować także na taki (z dodatkiem UV), który będzie świecił w ciemności lub pod wpływem światła z lamp.
Jeśli nie jesteśmy zadowolone z wyglądu naturalnych paznokci możemy przedłużyć je żelem lub akrylem i wtedy o ich studniówkową stylizacje zadba profesjonalnie kosmetyczka.

Dla tradycjonalistek ceniących elegancję zawsze godny polecenia jest french manicrue. Który można ozdobić koronką lub siateczką i jeszcze dodatkowo upiększyć, np. kwiatkiem czy mieniącymi się drobinkami kryształków.

Jak pomalowałyście paznokcie na swoją pierwszą studniówkę? Poświęciłyście im jakąś szczególną uwagę?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 2 =