Masaż ujędrniający - opinie, jaki wybrać?

Pielęgnacja    
ocena

Masaż ujędrniający uelastycznia skórę, masaż powoduje, że krew szybciej krąży, uaktywnia się przepływ limfy i tym samym odżywiona zostaje okolica masowana. Poprawia się metabolizm, dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej – powoduje to zmniejszenie się cellulitu, co nadaje skórze ładniejszy wygląd.

Masaż ujędrniający - opinie, jaki wybrać?

photoxpress.com

Masaż ujędrniający wykorzystywany jest w wielu zabiegach, między innymi w masażu klasycznym, w masażu przy użyciu baniek chińskich, okładach, bądź też zabiegach o działaniu modelującym, wyszczuplającym oraz antycellulitowym. Zabieg ujędrniający rozbija tkankę tłuszczową, wspomaga w odchudzaniu, a także poprawia krążenie i osuwa toksyny z organizmu.

W masażu klasycznym ujędrniającym masaż jest wspomagany kosmetykami, między innymi o właściwościach ujędrniających czy też antycellulitowych, które dodatkowo zwiększają i podtrzymują efekt działania. Zabieg głównie wykonywany jest na pośladkach, udach i w okolicach brzucha.

Masaż ujędrniający Bańką Chińską polega na użyciu szklanej bańki ogniowej i przesuwaniu jej po skórze. Pod wpływem ciepła poprawia się krążenie i odżywione zostają okolice masowane. Masaż wytwarza także podciśnienie, powodując zasysanie tkanki skórnej i tym samym ujędrniając ją i zmniejszając cellulit.

Zabieg ten nie może być wykonywany u osób z wylewami podskórnymi, z żylakami i pękającymi naczynkami.

Masaż z okładem jest to zabieg w formie ogrzewającej lub chłodzącej, który w połączeniu z okładami na przykład z alg morskich czy borowiny, działa ujędrniająco, wyszczuplająco, zmniejsza cellulit, a także usuwa toksyny z organizmu. Wzmacnia też mięśnie i jest polecany przy zwiotczałej skórze (po szybkim schudnięciu bądź po ciąży).

Masaż modelujący działa przeważnie miejscowo, na wybranym fragmencie zabiegowym. Wykonywany jest techniką masażu klasycznego, masażu tkanki łącznej oraz masażu izometrycznego. Ma na celu ujędrnienie tkanki.

Masaż antycellulitowy polega na wykonaniu mocnego ugniatania i oklepywania w miejscach, w których występuje cellulit: pośladki, uda i brzuch. Ma na celu poprawę ukrwienia, wygładza, uelastycznia i ujędrnia skórę, a także zapobiega jej szybkiemu zwiotczeniu.

Masaż ma na celu poprawę elastyczności skóry i tkanki łącznej, działa ujędrniająco oraz zapobiega powstawaniu fałd skórnych. Ponadto przyśpiesza metabolizm, poprawia krążenie okolicy masowanej, a także wzmacnia osłabione mięśnie i usuwa toksyny z organizmu.

Próbowaliście masażu ujędrniającego? Przyniósł pożądane efekty? Dajcie znać.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 4 =

Korzystaliście może z promocji dotyczących masażu ujędrniającego typu: http://www.eurobon.pl/deal/711/mega-odchudzanie/

~ / 2012-10-26 09:22:23
oceń komentarz: (0) (0)