Velashape - co to jest, na czym polega, efekty

Pielęgnacja    
ocena

Zabieg Velashape wykonuje się, aby kształtować sylwetkę i jednocześnie wpływać na polepszenie stanu skóry w danym miejscu. Dlatego polecany jest on osobom, które pragną osiągnąć mniejszy obwód jakiejś partii ciała, a także tym, które zmagają się z cellulitem. Zabieg odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia o nazwie Velashape.

Velashape - co to jest, na czym polega, efekty

photoxpress.com

Zaopatrzone jest ono w dwie głowice, które różnią się pomiędzy sobą wielkością. Zatem od wyboru miejsca na ciele, które chcemy poddać zabiegowi, a zwłaszcza jego powierzchni zależy, którą głowicą wykonywana będzie procedura. Producenci opisują, iż modelowaniu można poddać różne partie naszego ciała – brzuch, uda, pośladki, biodra, a także podbródek, okolice dekoltu, plecy, a nawet łydki i ramiona. Przewagą zabiegu Velashape jest brak inwazyjności, bezpieczeństwo stosowania, skuteczność i możliwość zastosowania go w wielu miejscach ciała. Ważna jest również bezbolesność zabiegu i brak narażenia na oparzenia po jego zastosowaniu.

Cała innowacyjność zabiegu polega na tym, że wykorzystywana jest w trakcie jego stosowania nowe technologie – elos i Vela. W tym przypadku oznacza to jednoczesne stosowanie czterech różnych źródeł energii, do których należy: podczerwień, podciśnienie, masaż mechaniczny i prąd RF. Jak one działają? Rolą podczerwieni i prądu RF jest podgrzewanie warstw skóry i tkanki tłuszczowej. Dzięki stosowaniu podczerwieni zwiększa się głębokość obejmowana podgrzewaniem. Zaś masaż mechaniczny sprawia, że poprawia się krążenie limfy i rozrywane są zwłóknienia.

Jaki efekt osiąga się dzięki takiemu działaniu? Za nadmierny obwód części ciała odpowiadają głownie komórki tkanki tłuszczowej, które przechowują lipidy. Udowodniono, że powiększenie tych komórek powoduje również ich niekorzystne działanie na krążenie krwi i limfy, włókna nerwowe poprzez to, że są uciskane gorzej przewodzą bodźce, a skóra ulega degeneracji. Zabieg Velashape, w czasie, którego wykorzystuje się działania czterech różnych źródeł energii sprawia, że zgromadzone lipidy w komórkach tłuszczowych ulegają rozpadowi, polepsza się przepływ krwi i limfy w naczyniach, a to sprzyja odbudowywaniu tkanki łącznej. Dzięki takiemu złożonemu działaniu skóra nabiera jędrności i odzyskuje prawidłowe napięcie, a dana część ciała zmniejsza swój obwód.

Jak wyglądają rezultaty? Badania kliniczne przeprowadzone przez specjalistów wykazały, że rzeczywiście zabieg Velashape przynosi rezultaty. Dzięki niemu można się pozbyć od 3-7 centymetrów w obwodzie jakiejś części ciała. Takie efekty widoczne są po wykonaniu średnio około 4 zabiegów. Po każdym z nich nie trzeba stosować się do specjalnych zaleceń, ale można bez żadnych ograniczeń normalnie funkcjonować. Nie ma też różnic w rezultatach, jeśli chodzi o typ skóry, jej fototyp czy okres, w którym wykonuje się zabieg.

UWAGA!

Warto dodać, ze velashape nie ma na celu zmniejszenia masy ciała. Dość istotny jest fakt, że może być on wykonany u kobiet, które urodziły dziecko, w stosunkowo krótkim okresie czasu, a mianowicie 2-3 miesięcy od daty porodu.

Testowaliście kiedyś Velashape? Jesteście zadowoleni z efektów? Podzielcie się opiniami na temat zabiegu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =