Gdzie są plaże nudystów nad Bałtykiem?

Podróże    
ocena

Jeżeli jesteś nudystą, to musisz pamiętać, że większość z tego rodzaju plaż ma charakter nieformalny. Informacji na ten temat najlepiej szukać, pytając mieszkańców danej miejscowości lub poprzez fora internetowe. I warto zaznaczyć, że jest tych miejsc sporo. Poza tym najczęściej są one oddalone od głównych dróg czy miejsc zamieszkanych. W praktyce posiadanie samochodu czy roweru bardzo się przydaje. Chyba, że ktoś jest miłośnikiem długich spacerów.

Gdzie są plaże nudystów nad Bałtykiem?

sxc.hu

Do najbardziej znanych plaż należy ta w Chałupach. To ta sama, o której śpiewał Zbigniew Wodecki w jednym ze swoich hitów. Powstała ona w latach sześćdziesiątych XX wieku. Obecnie można opalać się po wschodniej stronie miejscowości. Plaża znajduje się w połowie drogi pomiędzy Chałupami a Kuźnicą. Ma długość około 4 kilometrów.

Plażę dla nudystów znajdziemy także w Mielnie. Znajduje się ona na tzw. plaży za kanałem w Unieściu. Leży w odległości 3 km od tradycyjnej plaży. Tego rodzaju miejsce znajdziemy także w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Miłośnicy opalania nago powinni wybrać się do Chłapowa niedaleko przylądka Rozewie. Plaża ta jest ustronnym miejscem, ponieważ znajduje się na wysokim klifie. Ma ona długość około 2 kilometrów. Warto zaznaczyć, że inicjatorami jej utworzenia byli mieszkańcy Chłapowa.

UWAGA!

Z innych miejsc przeznaczonych dla naturystów można wymienić plaże: Wisełka, Pogorzelica-Mrzeżyno, Dźwirzyno-Grzybowo, Sianożęty, Ustronie Morskie, Unieście, Darłówko, Ustka, Rowy, Rąbka, Łeba zachodnia, Lubiatowo (polecana jak czyste miejsce), Białogóra, Dębki, Lisi Jar, Cetniewo, Jastarnia, Jurata, Mrzezino, Rewa, Jelitkowo, Jantar, Skowronki i Piaski.

Czy znacie inne plaże nudystów w Polsce? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 4 =

Zapraszamy do pierwszego ośrodka dla naturystów na Kujawach do dyspozycji 35ha |www.naturystyka.net

~ / 2012-08-22 09:50:57
oceń komentarz: (0) (0)

Polecamy

Ogrody japońskie w Polsce

Ogrody japońskie w Polsce

Małgorzata Łyczak

Backpacking - co i gdzie zjeść?

Backpacking - co i gdzie zjeść?

Katarzyna Olchowska

Ciekawe miejsca w Krakowie

Ciekawe miejsca w Krakowie

Michał Osienkiewicz