Gdzie wybrać się w podróż poślubną?

Podróże    
ocena

Nowożeńcy coraz częściej wybierają się w podróż poślubną. Biura podróży przygotowują promocyjne oferty dla młodych par. Okazuje się, że najczęściej decydujemy się na wyjazd do ciepłych krajów. Wciąż jednak jest wielu zwolenników rodzimych krajobrazów, którzy w podróż poślubną wybierają się w piękne zakątki Polski.

Gdzie wybrać się w podróż poślubną?

photoxpress.com

Wiele par traktuje podróż poślubną jako spełnienie marzeń. Wyjazd do ciepłych krajów może być wspaniałą przygodą i pierwszym tego typu doświadczeniem. Warto jednak sprecyzować swoje oczekiwania. Jeśli chcemy jechać do Indii, Japonii, Egiptu lub innych egzotycznych krajów musimy upewnić się, czy mamy odpowiednie szczepienia i przygotować się na zmianę klimatu. Upewnijmy się także, iż wybieramy się w rejony z rozwiniętą bazą turystyczną, ponieważ, jeśli nie jesteśmy doświadczonymi podróżnikami, możemy nie być przygotowani na warunki jakie zastaniemy w hotelach o niskich standardach.

Dla spragnionych zagranicznej przygody, lecz przywiązanych do zbliżonego klimatu i warunków kulturowo-społecznych polecamy Europę. Grecja, Włochy, Hiszpania idealnie nadają się dla nowożeńców, którzy mogą skorzystać z bardzo bogatej oferty turystycznej tych krajów. Paryż, miasto zakochanych jest cudownym miejscem dla młodych małżonków, zaś podróż poślubna to doskonała okazja aby poznać miasto, jego mieszkańców, a może wybrać się w inne, niezwykle kolorowe rejony Francji?

Wybierając cel podróży poślubnej nie możemy zapominać o rodzimej ofercie. Polskie morze, góry i jeziora mają wiele do zaoferowania. Piękne Roztocze, majestatyczne puszcze i bory skłaniają do aktywnego wypoczynku, wspaniale relaksują i zapewniają niezapomniany kontakt z naturą.

Jeśli wolimy ofertę przeznaczoną bardziej dla ciała, możemy wybrać się na turnus odnowy biologicznej, pobyt w spa lub innym ośrodku rekreacyjnym. Dla amatorów sportów ekstremalnych doskonałym pomysłem jest nauka nurkowania, kurs skoków spadochronowych lub lotów balonem. Takie ekstremalne doświadczenia przeżyte wspólnie zacieśniają więź emocjonalną między nowożeńcami.

A Wam jakie miejsce wydaje Wam się najlepsze na podróż poślubną? Dlaczego?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Polecamy

Wirtualne Muzea w Polsce

Wirtualne Muzea w Polsce

Małgorzata Łyczak

Backpacking - co i gdzie zjeść?

Backpacking - co i gdzie zjeść?

Katarzyna Olchowska

Ciekawe miejsca w Krakowie

Ciekawe miejsca w Krakowie

Michał Osienkiewicz