Podróże Tanie bilety lotnicze - porady

Tanie bilety lotnicze – porady

-

Jednym z czynników warunkujących cenę biletu jest jak najwcześniejsze jego zakupienie. Im wcześniej rezerwujemy bądź nabywamy bilet, tym będzie on tańszy. Warto więc zaplanować przelot odpowiednio wcześniej, wtedy spotkamy się z dużą obniżką cen, szczególnie na przeloty tanich linii lotniczych.

Tanie linie lotnicze są kolejnym sposobem na zakupienie niedrogiego biletu. W tym przypadku także najlepiej kupować bilet z wyprzedzeniem, będzie on wówczas tańszy. Natomiast tanie loty nawet w sezonie będą oferować przystępną cenę. Pamiętajmy jednak o tym, iż w przypadku tanich linii lotniczych nabędziemy bilet za niewygórowaną cenę, ale zazwyczaj rezygnując z komfortu podróżowania.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na bilecie lotniczym, lataj poza sezonem. Można wówczas nabyć bilet za mniej niż pół ceny, czasem za prawie darmo. Jeśli wybierzesz bilet na samolot tanich linii lotniczych, poza sezonem i w dodatku zaplanujesz podróż z wyprzedzeniem, możesz znaleźć wiele okazji do zakupu bardzo taniego przelotu.

Innym sposobem na zdobycie biletu za bezcen jest szukanie przesiadek. Lecąc z Polski do krajów położonych na innym kontynencie, bilet okaże się drogim zakupem. Możemy jednak sprytnie postarać się o przesiadkę. Wówczas z jednego z portów lotniczych w Polsce polecimy do jednej ze stolic europejskich, z której możemy z kolei udać się w podróż do Azji czy Ameryki. Opłata za oba bilety jest często i tak dużo niższa, niż w przypadku bezpośredniego lotu z Polski do miejsca docelowego.

Będąc klientem jednej, wybranej linii lotniczej mamy też szanse na różnego rodzaju zniżki. Jeśli często latasz i do tego zazwyczaj tą samą linią, dowiedz się o szczegółach. Może przysługuje ci zniżka, dzięki której taniej nabędziesz kolejny bilet.

Przede wszystkim jednak naucz się sprawnego wyszukiwania ofert za pomocą Internetu. Droższe i renomowane linie lotnicze też oferują wiele obniżek i promocji, chcąc zachęcić do kupowania przelotów, konkurując w ten sposób z tanimi liniami lotniczymi. Dzięki wyszukiwarce internetowej możesz znaleźć wiele ofert, dzięki którym polecisz do wybranego miejsca za niższą cenę, ale liniami o wysokim standardzie i oferującymi komfort przelotu.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Zapraszam do komentowania.

Poprzedni artykułŁazienka – aranżacje
Następny artykułPielęgnacja samochodu

1 KOMENTARZ

  1. Moja siostra namawia mnie, żebym sama kupiła sobie bilety i zorganizowała wakacje na własną rękę… ja natomiast jestem zwolenniczką organizowanych wypadów, w tym roku byłam z moja ekipa na wyjeździe organizowanym przez Party Camp i było ekstra!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Warunki ogólne przyznawania kredytu konsolidacyjnego

Utarło się przekonanie, że kredyty konsolidacyjne są dla osób bardzo zadłużonych, które nie radzą sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Poniekąd jest to prawda, ale drobny szczegół powoduje nieporozumienia na linii klient-bank. Kredyty konsolidacyjne są bowiem przeznaczone tylko dla osób, które w miarę regularnie spłacają swoje kredyty. Banki nie udzielają tego rodzaju kredytów osobom, które mają przeterminowane spłaty powyżej 90 dni.

Szkoleniowiec, trener, coach – różnice

Osoba uczestnicząca w szkoleniach spotyka się ze specyficznymi określeniami osób, prowadzących zajęcia. Najczęściej mówi się o trenerach, coachach czy szkoleniowcach. Przy czym najwięcej problemów wzbudza używanie określeń coach i trener.

Zobacz też

Jak piłować paznokcie?

Każdy z nas ma inny kształt płytki paznokcia. Dla wielu kobiet wygląd dłoni (zbyt masywna, a mała, za krótka etc.) to powód dodatkowych kompleksów. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ prawidłowy sposób opiłowania paznokci może nadąć dłonią idealny i pożądany kształt. Sposób piłowania zależy od kształtu palców i do nich należy dopasować wygląd paznokcia.

Meble ogrodowe nie tylko do ogrodu

Przyjemność płynąca ze spożywania posiłków na świeżym powietrzu jest oczywista. Ożywcze śniadania w promieniach wschodzącego słońca dodają animuszu i...

Co trzeba wiedzieć przed wyjazdem do Maroka?

Maroko to popularny cel turystycznych wyjazdów. Północno-zachodnia część Afryki zachwyca orientalnym klimatem, błękitnymi falami Oceanu Atlantyckiego oraz pustynnymi terenami...

Może Cię zainteresuje: