Jak zainstalować Photoshopa?

Prawo    
ocena

Adobe Photoshop to jeden z najlepszych programów graficznych na świecie, który umożliwia dowolne edytowanie grafiki i przeróbkę zdjęć. Instalacja Adobe Photoshop jest bardzo prosta i przebiega w kilku krokach. Dowiedz się jak jej dokonać.

Jak zainstalować Photoshopa?

photoxpress.com

Jeśli nie masz Photoshopa, jego wersję próbną możecie pobrać TUTAJ. Pozwala ona na 30-dniowe korzystanie z pełni funkcji Adobe Photoshop, a także na płatne przedłużenie okresu użytkowania i zakup pełnej licencji.

1. Na początek uruchom instalator programu, wkładając płytę CD z programem do napędu, bądź pobierając instalator z sieci.

2. Następnie Twoim oczom powinno ukazać się poniższe okno, informujące o rozpoczęciu instalacji. Aby przejść do kolejnego kroku, kliknij na „Dalej”.

Photoshop Rozpoczęcie instalacji

3. System poinformuje Cię o konieczności zamknięcia wszystkich programów firmy Adobe. Kliknij na „Ok” i w następnym oknie wybierz wersję językową programu, z której chcesz korzystać, a następnie kliknij ponownie na „Dalej”.

Wybór wersji językowej programu

4. Teraz powinieneś się zapoznać z umową licencyjną programu i jeśli ją akceptujesz to potwierdź to, klikając odpowiedni przycisk.

Photoshop umowa licencyjna


5. W kolejnym oknie powinieneś podać dane rejestracyjne, a więc imię i nazwisko, wraz z kluczem znajdującym się w pudełku oprogramowania, a następnie kliknąć na „Dalej”.

Photoshop rejestracja danych

6. Jeśli wpisany klucz okaże się poprawny, to program przejdzie do kolejnego etapu instalacji, w którym poprosi Cię o wskazanie ścieżki (miejsca na dysku), gdzie program powinien być zainstalowany. Po wybraniu  ścieżki kliknij znowu na „Dalej” .

Photoshop wybór lokalizacji docelowej

7. W oknie, które się pojawi możesz wybrać rodzaje plików, które mają być otwierane przez program. Najlepiej pozostawić ustawienia tak jak są i przejść od razu „Dalej”.

Photoshop skojarzenia plików

8. W kolejnym oknie program poinformuje Cię o wybranych opcjach instalacji, którą można rozpocząć klikając po raz ostatni na „Dalej”.

Photoshop Opcje instalacji

9. Wówczas rozpocznie się właściwa instalacja programu, o której powodzeniu zostaniesz poinformowany w nowym oknie. W trakcie instalacji możesz się zapoznać z najważniejszymi informacjami o funkcjach programu, prezentowanymi w specjalnych oknach.

Photoshop Instalacja zakończona

Do czego najczęściej używacie Photoshopa? Z jakich innych programów graficznych korzystacie?

OCENA
2.33
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =