Prawo Jak zainstalować Photoshopa?

Jak zainstalować Photoshopa?

-

Jeśli nie masz Photoshopa, jego wersję próbną możecie pobrać TUTAJ. Pozwala ona na 30-dniowe korzystanie z pełni funkcji Adobe Photoshop, a także na płatne przedłużenie okresu użytkowania i zakup pełnej licencji.

1. Na początek uruchom instalator programu, wkładając płytę CD z programem do napędu, bądź pobierając instalator z sieci.

2. Następnie Twoim oczom powinno ukazać się poniższe okno, informujące o rozpoczęciu instalacji. Aby przejść do kolejnego kroku, kliknij na „Dalej”.

Photoshop Rozpoczęcie instalacji

3. System poinformuje Cię o konieczności zamknięcia wszystkich programów firmy Adobe. Kliknij na „Ok” i w następnym oknie wybierz wersję językową programu, z której chcesz korzystać, a następnie kliknij ponownie na „Dalej”.

Wybór wersji językowej programu

4. Teraz powinieneś się zapoznać z umową licencyjną programu i jeśli ją akceptujesz to potwierdź to, klikając odpowiedni przycisk.

Photoshop umowa licencyjna


5. W kolejnym oknie powinieneś podać dane rejestracyjne, a więc imię i nazwisko, wraz z kluczem znajdującym się w pudełku oprogramowania, a następnie kliknąć na „Dalej”.

Photoshop rejestracja danych

6. Jeśli wpisany klucz okaże się poprawny, to program przejdzie do kolejnego etapu instalacji, w którym poprosi Cię o wskazanie ścieżki (miejsca na dysku), gdzie program powinien być zainstalowany. Po wybraniu ścieżki kliknij znowu na „Dalej” .

Photoshop wybór lokalizacji docelowej

7. W oknie, które się pojawi możesz wybrać rodzaje plików, które mają być otwierane przez program. Najlepiej pozostawić ustawienia tak jak są i przejść od razu „Dalej”.

Photoshop skojarzenia plików

8. W kolejnym oknie program poinformuje Cię o wybranych opcjach instalacji, którą można rozpocząć klikając po raz ostatni na „Dalej”.

Photoshop Opcje instalacji

9. Wówczas rozpocznie się właściwa instalacja programu, o której powodzeniu zostaniesz poinformowany w nowym oknie. W trakcie instalacji możesz się zapoznać z najważniejszymi informacjami o funkcjach programu, prezentowanymi w specjalnych oknach.

Photoshop Instalacja zakończona

Do czego najczęściej używacie Photoshopa? Z jakich innych programów graficznych korzystacie?

Janusz Suwaj

Janusz Suwaj - z wykształcenia filolog angielski, z zamiłowania pasjonat konsol i starych gier. Współtwórca serwisu emulatory.info. Współpracował z wydawnictwem CD-Action. Jak przystało na nauczyciela w sposób przejrzysty i zrozumiały przeprowadza naszych użytkowników przez zawiły świat nowoczesnych technologii.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moje zainteresowania związane z komputerami i Internetem są bardzo rozległe i obejmują nie tylko sprzęt czy programy, ale również gry, zwłaszcza te starsze. Posiadam także sporą wiedzę o konsolach, zarówno tych stacjonarnych, jak i przenośnych, ponieważ od lat są moją pasją. Przez kilka lat współtworzyłem jeden z największych serwisów o starych grach na konsole i komputery, gdzie wielokrotnie udzielałem porad na forum zrzeszającym kilka tysięcy użytkowników. Potem aktywnie działałem na portalach związanych z emulacją i retro grami. Z czasem moja pasja objęła również komputery (przede wszystkim programy) oraz sieć i tak to trwa do dziś.

W wolnych chwilach przeglądam Internet w poszukiwaniu ciekawych wiadomości z Polski i ze świata, a także uprawiam sport. Dalej zdarza mi się pisywać wieczorami różne poradniki czy recenzje gier, z których część można znaleźć w różnych serwisach w Internecie, a część czeka na swój czas na dysku mojego komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Makijaż fantazyjny – krok po kroku

Jak sama nazwa wskazuje, przy wykonaniu tego makijażu podstawową rzeczą jest puszczenie wodzy fantazji. Wszystkie chwyty są dozwolone. Możemy ciało malować lub przyklejać do niego różne rzeczy. Efekt zależy od naszej wyobraźni. Inspiracją do takiego makijażu mogą być baśniowe postaci, bohaterzy naszych ulubionych filmów czy animacji, a może ulubione zwierzę... po prostu wszystko.

Przegrzebki – przepisy

Przegrzebki to morskie małże. Charakteryzują się okrągłą muszlą, jednolitym mięsem, jedwabistą delikatną konsystencją i słodkim zapachem. Jest to zdecydowanie jeden z najsmaczniejszych owoców morza, nie tak galaretowaty jak pozostałe.

Zobacz też

Jak zrobić notes? Handmade

Potrzebujesz nowego notesu? Rozejrzyj się dookoła. Napewno znajdziesz jakieś niewykorzystane kartki. Jeśi uczęszczasz do szkoły, na pewno posiadasz zeszyty, w których zostało sporo wolnego miejsca. Szkoda je wyrzucać. Lepiej zrobić z nimi coś pożytecznego, np. notes.

Grill jako świetna forma wspólnego spędzania czasu

Kiedy temperatury powietrza zaczynają się znacznie zwiększać po zimowym okresie, Polacy uwielbiają grillować. Posiłki grillowe co prawda nie należą...

Maseczki ochronne – obowiązkowy atrybut pracownika!

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest niezwykle ważne. Nie dość, że pozwala na wydajne i sprawne wykonywanie obowiązków, to podnosi...

Może Cię zainteresuje: