Prawo Jak zainstalować Photoshopa?

Jak zainstalować Photoshopa?

-

Jeśli nie masz Photoshopa, jego wersję próbną możecie pobrać TUTAJ. Pozwala ona na 30-dniowe korzystanie z pełni funkcji Adobe Photoshop, a także na płatne przedłużenie okresu użytkowania i zakup pełnej licencji.

1. Na początek uruchom instalator programu, wkładając płytę CD z programem do napędu, bądź pobierając instalator z sieci.

2. Następnie Twoim oczom powinno ukazać się poniższe okno, informujące o rozpoczęciu instalacji. Aby przejść do kolejnego kroku, kliknij na „Dalej”.

Photoshop Rozpoczęcie instalacji

3. System poinformuje Cię o konieczności zamknięcia wszystkich programów firmy Adobe. Kliknij na „Ok” i w następnym oknie wybierz wersję językową programu, z której chcesz korzystać, a następnie kliknij ponownie na „Dalej”.

Wybór wersji językowej programu

4. Teraz powinieneś się zapoznać z umową licencyjną programu i jeśli ją akceptujesz to potwierdź to, klikając odpowiedni przycisk.

Photoshop umowa licencyjna


5. W kolejnym oknie powinieneś podać dane rejestracyjne, a więc imię i nazwisko, wraz z kluczem znajdującym się w pudełku oprogramowania, a następnie kliknąć na „Dalej”.

Photoshop rejestracja danych

6. Jeśli wpisany klucz okaże się poprawny, to program przejdzie do kolejnego etapu instalacji, w którym poprosi Cię o wskazanie ścieżki (miejsca na dysku), gdzie program powinien być zainstalowany. Po wybraniu ścieżki kliknij znowu na „Dalej” .

Photoshop wybór lokalizacji docelowej

7. W oknie, które się pojawi możesz wybrać rodzaje plików, które mają być otwierane przez program. Najlepiej pozostawić ustawienia tak jak są i przejść od razu „Dalej”.

Photoshop skojarzenia plików

8. W kolejnym oknie program poinformuje Cię o wybranych opcjach instalacji, którą można rozpocząć klikając po raz ostatni na „Dalej”.

Photoshop Opcje instalacji

9. Wówczas rozpocznie się właściwa instalacja programu, o której powodzeniu zostaniesz poinformowany w nowym oknie. W trakcie instalacji możesz się zapoznać z najważniejszymi informacjami o funkcjach programu, prezentowanymi w specjalnych oknach.

Photoshop Instalacja zakończona

Do czego najczęściej używacie Photoshopa? Z jakich innych programów graficznych korzystacie?

Janusz Suwaj

Janusz Suwaj - z wykształcenia filolog angielski, z zamiłowania pasjonat konsol i starych gier. Współtwórca serwisu emulatory.info. Współpracował z wydawnictwem CD-Action. Jak przystało na nauczyciela w sposób przejrzysty i zrozumiały przeprowadza naszych użytkowników przez zawiły świat nowoczesnych technologii.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moje zainteresowania związane z komputerami i Internetem są bardzo rozległe i obejmują nie tylko sprzęt czy programy, ale również gry, zwłaszcza te starsze. Posiadam także sporą wiedzę o konsolach, zarówno tych stacjonarnych, jak i przenośnych, ponieważ od lat są moją pasją. Przez kilka lat współtworzyłem jeden z największych serwisów o starych grach na konsole i komputery, gdzie wielokrotnie udzielałem porad na forum zrzeszającym kilka tysięcy użytkowników. Potem aktywnie działałem na portalach związanych z emulacją i retro grami. Z czasem moja pasja objęła również komputery (przede wszystkim programy) oraz sieć i tak to trwa do dziś.

W wolnych chwilach przeglądam Internet w poszukiwaniu ciekawych wiadomości z Polski i ze świata, a także uprawiam sport. Dalej zdarza mi się pisywać wieczorami różne poradniki czy recenzje gier, z których część można znaleźć w różnych serwisach w Internecie, a część czeka na swój czas na dysku mojego komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Ciastka z kaszy manny – przepis

Ciasteczka z kaszy manny to ciekawa przekąska, którą równie dobrze smakuje jedzona bez dodatków lub w połączeniu z konfiturami czy masą czekoladową.

Trening obwodowy dla pań

Trening obwodowy cieszy się dużą popularnością wśród kobiet, ponieważ jest urozmaicony, trudno się nim znudzić, a co najważniejsze – jest bardzo owocny.

Zobacz też

Chemioterapia – skutki uboczne

W dzisiejszych czasach leczenie nowotworów jest bardzo aktualnym tematem. Wciąż prowadzone są liczne badania i doświadczenia, które pozwoliłyby na udoskonalanie stosowanych metod. Jedną z możliwości leczenia chorób nowotworowych jest chemioterapia.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: