Biorezonans - czy to sposób na palenie?

Profilaktyka    
ocena

Medycyna wychodzi palaczom na przeciw oferując już nie tylko wspomagające rzucenie palenia preparaty, ale także różnego rodzaju zabiegi, które po wypaleniu ostatniego papierosa pomagają walczyć z silnym i paraliżującym głodem tytoniowym. Do takich zabiegów z całą pewnością zaliczyć można biorezonans, który jest coraz częściej stosowany w terapiach antynikotynowych.

Biorezonans - czy to sposób na palenie?

photoxpress.com

Palenie papierosów to bardzo męczący, drogi i niestety niezwykle szkodliwy nałóg. Prowadzi on do wielu nieodwracalnych zmian w organizmie człowieka, a lista schorzeń, które wywołuje zdaje się nie mieć końca. Dlatego tak ważne jest uświadomienie sobie zagrożenia, jakim są papierosy, podjęcie decyzji o zerwaniu z nałogiem i wytrzymanie w tym założeniu najdłużej jak to tylko możliwe, najlepiej już na zawsze. Jednak rzucenie palenia, w przypadku osób, które zaczęły palić w bardzo młodym wieku i borykają się z nałogiem już wiele lat, jest niezwykle trudne i wielokrotnie sama silna wola nie wystarczy.

Rzucanie palenia za pomocą biorezonansu polega na tym, że choremu połączonemu z aparatem specjalnymi elektrodami dostarcza się do organizmu odpowiednią ilość sygnałów elektromagnetycznych o określonej częstotliwości. W czasie tego zabiegu w elektrodzie podłączonej do aparatu przeprowadzającego rezonans umieszczany jest papieros, a cały zabieg prowadzi do tego, że głód nikotynowy zostaje zagłuszony, a organizm zostaje oczyszczony z zalegających w nim w wyniku palenia toksyn.

Kluczowym w rzucaniu palenia za pomocą biorezonansu jest czas po wykonaniu zabiegu. Ponieważ efekt pozbycia się głodu tytoniowego pojawia się dopiero w kilka godzin po biorezonansie bardzo ważne jest, aby w czasie, kiedy poczujemy ochotę na papierosa w żadnym wypadku jej nie ulegać i nie sięgać również, po żadne preparaty zawierające nikotynę, a przez jeden dzień po biorezonansie nie powinno się spożywać alkoholu, kawy, herbaty i coca-coli. Należy też w niedługim czasie po jego wykonaniu przyjmować dużo płynów, najlepiej, aby była to niegazowana woda mineralna, ponieważ proces oczyszczania organizmu z toksyn w czasie biorezonansu zostaje tylko pobudzony i trwa znacznie dłużej, głównie przez jelita, nerki i skórę.

Choć efekt wygaszenia głodu nikotynowego pojawia się dość szybko, bo już po 12 godzinach można odczuć wyraźną niechęć do papierosów, a ich zapach zaczyna przeszkadzać, problemem mogą okazać się krótkotrwałe efekty uboczne ze strony organizmu, trwające około dwóch dni. Wśród nich wymienić należy senność, zmęczenie występujące na przemian z nadmiernym pobudzeniem, zwiększone pragnienie, którego pojawienie się wyjaśnione zostało już wcześniej, czasami także bóle głowy.

Rzucanie palenia za pomocą biorezonansu trwa od 15 do 50 minut, jest całkowicie bezbolesne, nieinwazyjnie i nie prowadzi do występowania żadnych skutków ubocznych, oczywiście poza tymi wynikającymi z odstawienia papierosów.

Próbowaliście kiedyś rzucić palenie przez biorezonans? Udało się osiągnąć cel?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 2 =