Darmowe programy pocztowe - ranking

Programy    
ocena
Wybór odpowiedniego programu pocztowego w dużej mierze uzależniony jest od częstotliwości wchodzenia na skrzynkę, ilości adresów e-mail i funkcji jakie oferują. Przedstawiamy najlepsze i jednocześnie w pełni darmowe propozycje programów do obsługi e-poczty.

Darmowe programy pocztowe - ranking

sxc.hu

Thunderbird – jeden z najpopularniejszych programów pocztowych. Posiada szereg ciekawych funkcjonalności, takich jak m.in. filtrowanie niepożądanej poczty (spam), segregowanie i grupowanie wiadomości, obsługa kanałów RSS, możliwość przeglądania grup dyskusyjnych, a nawet możliwość dorzucenia emotek do wysyłanych wiadomości. Można go pobrać pod adresem http://www.mozilla.org/pl/thunderbird/.

The Bat! – program typu shareware posiadający, podobnie jak Thunderbird, wiele interesujących możliwości, jak np. zabezpieczenie wiadomości przed przypadkowym usunięciem, filtrowanie wiadomości, możliwość tworzenia kopii zapasowej czy przywrócenia usuniętych danych w skrzynce odbiorczej. Istnieje wersja Home (do użytku domowego) oraz Pro (dla firm). Do pobrania pod adresem http://www.thebat.pl/.

DreamMail – całkowicie darmowy program z szeregiem funkcji umożliwiających obsługę wielu kont i użytkowników jednocześnie. Jego niewątpliwym atutem jest możliwość połączenia zdalnego z naszą skrzynką (współpracuje m.in z gmail, hotmail i yahoo). Znajdziemy go pod adresem http://www.dreammail.pl/pobierz.php.

Becky! Internet Mail – jeden z najstarszych na rynku programów do obsługi poczty elektronicznej, który wciąż cieszy się sporym uznaniem. Na uwagę zasługuje możliwość korzystania z kilku kont pocztowych jednocześnie, organizer przypominający o ważności wybranych wiadomości (np. daty do kiedy należy wysłać wiadomość), a także prostota obsługi i funkcjonalność. Do pobrania pod adresem http://www.programosy.pl/program,becky.html.

Pegasus Mail – jego zalety to łatwość obsługi i niskie wymagania sprzętowe. Posiada m.in. wysoki poziom bezpieczeństwa, filtrowanie wiadomości, edytor wiadomości i spora księga adresowa. Można go pobrać ze strony http://www.pmail.com/downloads_s3_t.htm.

Który program sprawdził się u Was najlepiej? Podzielcie się opinią!

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 3 =